«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Труси забула: Тіна Кароль шокувала глядачів шоу "Танці з зірками"

Це фото співачки вас вразить

У неділю, 26 серпня, глядачі телеканалу 1 + 1 побачили перший прямий ефір нового сезону шоу "Танці з зірками". - пише ЗнайЮА

Незважаючи на перший випуск, гарячою темою для обговорень стали не тільки виступи зіркових пар, а й вбрання Тіни Кароль, яка стала ведучою першого випуску разом з Юрієм Горбуновим.

Бурхливу реакцію викликало те, що співачка вийшла на паркет в сукні з екстремальним розрізом від кувейтського бренду Labourjoisie.

У свою чергу, прихильники оцінили сміливий образ Тіни Кароль і відзначили, що це плаття йде їй не менше, ніж її улюблені латексні, і ми з ними згодні. А ти?

До слова, українська співачка Світлана Лобода, яка живе і працює в Росії, розлютила своїх шанувальників.

Це сталося після того, як артистка в своєму Instagram-профілі опублікувала фото, на якому вона прикрила очі кепкою, з короткою підписом: "Ці ранні рейси ... Після безсоння".

Фанати Лободи дорікнули її в надмірній концертній активності, а також поскаржилися на те, що співачка часто спізнюється на виступи.

Ображені і обурені прихильники відразу ж висловили свою реакцію: "Зазвезділася! Грошей до*ярма, можна і запізнюватися на годину і це вже так положено у такої зірки!" "Про що Ви? Головне бабки зрубати, яка різниця як виходити! Заспівала 7 пісень і лямів кілька зрубала!" "Лобода, краще б з дочкою була! Їй мама необхідна! А ти все роз'їзджаєш! Всіх грошей не заробиш", "На свої концерти потрібно вчасно приїжджати! Поважайте глядача!".

Все буде Україна