«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Цинічний хапуга: Олег Винник остаточно розлютив українців, мережа кипить

Українці обурені вчинком Олега Винника

Нагадаємо, відомий тернопільський священик протоієрей Євген Заплетнюк розкритикував виступ одного з відомих українських співаків. І хоча представник духовенства не назвав ім’я, тернопільчани зрозуміли, що мова йшла про Олега Винника.

Євген Заплетнюк зазначив, що в той день у Винника померла мати. Але він, замість того, щоб попрощатися з нею, побути наодинці з найріднішою людиною, співав на коцерті, бо гроші для нього виявилися важливішими.

«Якщо ми не навчимо сьогодні дітей, що є речі, які за гроші не продаються і не купуються, нам ціна – нуль. Ми не зможемо жити щасливо», підсумував протоієрей.

“Ну що тут можна сказати? Моральний урод…Співати, танцювати в день смерті матері?”, – сказано в коментарях.

Люди вважають, що цинічна поведінка Винника ще відгукнеться артисту в майбутньому:

“Бог йому суддя! Але більш приголомшує не Винник цинічний хапуга, а стадіон балдіючих баранів, які поперлися на той концерт. Років через 20 будуть шукати винних в самотності і ганебній старості суперзірки Винника. Бо життя і вчинки завжди вертаються бумерангом!” “Хвора людина без моральних цінностей яка не боїться Бога!”, – накинулися коментатори на співака.

Деякі люди ставлять під сумнів право священика на публічну оцінку чужих вчинків:
“Бог розсудить. А священик хто такий щоб судити, тай ще й в газету) Особисто для мене закон це Бог, але а ж ніяк думка священиків, вони звичайні люди і думають по різному”.

Але дехто підтримує священика та розрізняє поняття “судити” й “викривати”:
“Шановні , Ви плутаєте поняття “судити” і “викривати”, якраз робота священників і полягає в тому, щоб викривати (обличать). І зверніть увагу, священник не називав коткретно ім’я співака”.

Все буде Україна