«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Українські зірки шоу-бізнесу розповіли, що їм приніс Святий Миколай

Леся Нікітюк, Олександр Педан, Андрій Шабанов відверто розповіли, які подарунки приніс їм святий Миколай Святий Миколай зірки

Подарунки знаменитостей від святого Миколая 

Українські зірки вирішили розповісти, що їм подарував святий Миколай під подушку.

- Я нічого не отримав під подушку. Але різок немає - вже добре! Хоча все ще сподіваюся, що хтось до кінця дня підкине мені якісь шкарпетки. А ось діти мої щасливі. Марчик вперше сам розвертав подарунок і грав ним весь ранок. Ми йому з дружиною подарували екскаватор, який він називає "р-р-р". А Лера напередодні вперше попросила книгу Філа Найта про історію заснування компанії Nike. До неї ми поклали ще носочки, футболки, а дружина - якісь різні дівчачі штучки. - розповідає Олександр Педан, ведучий проекту" Екси".

- Весь рік я була дуже хорошою дівчинкою. Тому мені під подушку Миколайчик приніс щось дуже солодке і дуже шоколадне. Що саме, не скажу, бо не знаю! Просто коли прокинулася, то усе моє ліжко, піжама і я теж були в шоколаді. І всім в цей день, і весь цей рік бажаю головного - бути в шоколаді! А ще щоб гарячу воду не відключали - з нею шоколад легше відмивається, -  відверто розповіла Леся Нікітюк, ведуча "Хто зверху?" і "Хто проти блондинок?"

- Мабуть, в цьому році я була дуже хорошою дівчинкою, адже Микола підготувався заздалегідь - прийшов до мене на півтижня раніше. Я тільки повернулася з подорожі! Не можу говорити, де була, скажу тільки, що побувала в місці, де найсмачніші шашлики і глінтвейн. Причому це не холодна країна. А під ялинкою на мене чекав ще один подарунок! Щоб мені не було прикро, що дітям лежать подаруночки, а мені ні. Я знайшла презентацію свого проекту - дитячого еко-садка майбутнього! Над цим садком працювала давно, врахувала весь досвід "таємних агентів", всі мінуси, всі плюси, проаналізувала ринок, подивилася міжнародні садки. Особисто мені б дуже хотілося, щоб саме в такий ходили мої діти! Думаю, що зовсім скоро він уже буде працювати, -  ділиться Катя Павлюченко, ведуча соціального реаліті "Таємний агент".

- Справа в тому, що я не дуже добре вчився в церковно-приходській школі. Тому не знав, що для того, щоб святий Миколай тобі щось подарував, йому треба спочатку написати лист. А ось діти мої це прекрасно знали і давно написали, що вони хочуть отримати. Микола все прочитав і виконав їх бажання! Я, звичайно, бачив, що діти щось пишуть, але у мене навіть не йокнуло нічого, щоб і самому щось написати! Так само, як і діти, я вранці прокинувся з думкою, що у мене під подушкою щось лежить. А там порожньо! Мені святий Миколай нічого, крім гарного настрою і, я сподіваюся, міцного здоров'я не приніс. Але, як то кажуть, навчання в ліс не пішло - я вже зробив висновки, провів роботу над помилками, і в наступному році вже буду знати, як діяти! -  розповів Андрій Шабанов, ведучий проекту "Таємний агент. Пост-шоу".

Джерело

 

Все буде Україна