«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ви не повірите: український мультик став найкасовішим в історії

Мультик, який переплюнув багато українських картин

Мультик "Викрадена принцеса" став найкасовішим фільмом українського виробництва в історії. Так, загальносвітові збори анімаційного фільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" досягли 2 467 850 доларів.

Таким чином, цей мультфільм став найкасовішим фільмом українського виробництва в часи незалежної, повідомляє прес-служба Animagrad. Мультик "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", створений студією Animagrad за підтримки Держкіно, вийшов в національний прокат 7 березня 2018 року. За перший вікенд прокату картина зібрала майже 21,5 мільйона гривень, побивши рекорд за касовими зборами серед українських фільмів.

Протягом двох тижнів мультфільм зібрав 29 801 235 гривень і перевищив тримісячний бокс-офіс попереднього рекордсмена – військової драми "Кіборги". Зараз збори "Викраденої принцеси" в Україні досягли понад 36 мільйонів гривень. В кінотеатрах подивилися мультик 491 183 українців, але прокат ще триває. Мультфільм "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет стрічки склав 95 мільйонів гривень, з яких близько 20% було профінансовано державою.

Світовий прокат стартував 16 березня в Румунії, де український мультфільм за перший вікенд зібрав 165 тисяч доларів і посів друге місце за касовими зборами анімаційних стрічок, поступившись лише третій частині франшизи "Тачки". 20 квітня, міжнародний прокат мультфільму поповнився ще однією країною – Монголією, де назву переклали як «Хулгайлагдсан Гүнж», а показ у кінотеатрах відбудеться на монгольській мові. Для рекламної кампанії мультфільму був переведений постер і другий трейлер, для соціальних мереж були підготовлені візитки персонажів, анімація і тематичні картинки. Таким чином, станом на 20 квітня дебютна повнометражна анімаційна стрічка студії Animagrad (FILM.UA Group) "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", крім України, йде в прокаті 16 країн: Румунії, Туреччини, Хорватії, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Литви, Єгипту, ОАЕ, Кувейту, Лівану, Йорданії, Катару, Оману, Бахрейну та В'єтнаму.

Як відзначають в Animagrad, права на прокат мультфільму попередньо продані майже в 50 країн, включаючи Китай, Республіку Корея, Францію, Польщу, Болгарію, Німеччину, а також країни Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки.

Джерело

Все буде Україна