«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Відверто: Надія Мейхер поділилася з підписниками пікантним знімком (фото)

Надія Мейхер продемонструвала татуювання на стегні

Поки співоча кар'єра Надії Мейхер відійшла на другий план, співачка не на жарт захопилася танцями. Як виявилося, заменітость з самого дитинства мріяла стати балериною, однак, за її словами, фігура не дозволила їй здійснити цю мрію. Зараз Мейхер все ж зайнялася балетом. А днями, знаменитість поділилася з підписниками свого Instagram пікантним знімком.

На фото зірка зображена у досить спокусливому вбранні. Крім того, у чорному аутфіті, який складався з шкіряного боді, ажурної міні-спідниці, жакета та шкіряних ботфортів, Надія продемонструвала підписникам тату на стегні.

"Rock-n-roll" живе у серцях кожного з нас ... скільки б нам не виповнилося. Потрібно лише дозволити собі залишатися з енергією підлітка спраглого пізнавати світ. Адже він, СВІТ, нескінченно різний і недосяжний ... Наповнений невипадковими випадковостями, приємними неприємностями, які кожен раз вчать нас новому або не проторений ... І якщо ми дозволимо собі злитися в усвідомленому потоці з його непередбачуваністю ... Не бійтеся змін, - підписала знімок знаменитість.

Джерело

Все буде Україна