«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Закомплексований, соромязливий, але амбітний: друзі розповіли про Кузьму те, про що фанати навіть не здогадувались

17 серпня український музикант мав би відзначити ювілей

Сьогодні у одного з найталановитіших і відомих українських музикантів Кузьми Скрябіна День народження. Йому виповниться 50 років. І ми не дарма пишемо це в теперішньому часі, тому що для тих, кому ця людина дорога - він досі живий.

Цікаво, що про ювілеї Кузьми не забули і в «Укрпошті» спеціально до цієї дати буде випущена нова поштова марка "Андрій Кузьменко 1968 - 2015 (Скрябін)" з його зображенням.

Марка буде випущена тиражем в 130 тисяч екземплярів, а її номінал складе 9 гривень.

Бунтує з ангелами

Звичайно ж, у таку дату всі друзі та колеги з радістю і тихим смутком згадують ювіляра і розмірковують про те, яким би він був у 50 років ...

«Упевнена, що і в 50 Кузьма був би такий, як і завжди, - сказала телеведуча і співачка Анжеліка Рудниця. - У моїй пам'яті він завжди залишиться трошки сором'язливим, закомплексованим, амбітним, неспокійним і контроверсійним. Кузьма за жартами і анекдотами ховався, можливо, від своєї вразливості. Але про це мало хто знав. Він часто робив кроки, які йому не подобалися і потім він лаяв себе за них. Але завжди міг попросити прощення».

Також Рудницька згадала часи, коли Скрябін тільки починав свій зоряний шлях.

"Мало хто пам'ятає, але в телеефір в якості ведучого його вивела «Територія А» і я. Ось він «попив мені кровиночки» у перший день зйомок. Разом з Андрієм ми вели телевізійний фестиваль «Територія ДАНС». Це було складно, але цікаво. Унікальні кадри цих перших зйомок є в архіві «Території А», - поділилася спогадами співачка. - Його характер був схожий на зачіску. Тому хочете зрозуміти, яким Кузьма був насправді - подивіться на його фото. І зрозумієте, що зрозуміти його вам не вдасться. Сподіваюся, він бунтує і в ангельському хорі. Світла пам'ять".

Впливав би на уми

Поділилася з нами спогадами і землячка Скрябіна, співачка Карина Плай, за її словами він завжди з'являвся ефектно і рідко запізнювався.

«З ним завжди було просто і весело. Пам'ятаю, що навіть коли він виходив на сцену і вів концерт, перед ним не існувало межі, хто сидить в залі - все відразу ставали апріорі "своїми '', лилися анекдоти, жарти і атмосфера була по-доброму хуліганська, - розповіла вона. - Іноді він був дуже завантажений і приїжджав на концерт прямо на свою пісню. Так було з групою Noralasso, коли в їх сольнику він повинен був виконувати дует з Генрі Ліпатовим, але затримувався. Вже почалася пісня, Кузьма піднявся на сцену прямо на свій другий куплет, тобто точно на початок своєї партії. Але встиг!»

Також Карина припустила, як би склалася доля музиканта, якби він не загинув у тій горезвісної ДТП.

«Йому вірили люди. Він не боявся висловлювати їхні думки, говорив просто і відкрито. Можливо, навколо нього сам собою сформувався б якийсь потік людей і подій, які визначилися б в якусь силу. Можливо, соціальну, можливо політичну .Але то що він би потужно впливав на уми і на події в нашій країні - це, по-моєму, зрозуміло кожному», - впевнена співачка.

Скрябін назавжди

Також з сумною посмішкою згадує Кузьму Скрябіна співачка Наталка Карпа, яка нерідко виступала з ним на одній сцені.

«Відразу зараз прийшов у голову випадок. Був концерт на стадіоні, там Кузьма співав і вів цей захід, я теж брала участь, - згадала зірка. - Але організатори так все влаштували, що для того, щоб пробратися до сцени, артистам потрібно було з апаратурою, з усіма речами, продиратися крізь натовп. А натовп вже був розпален. І ось коли ми почали виступ, то Кузьма став перераховувати, що нам довелося пережити, щоб дістатися сюди і виступити. Це було так забавно і смішно».

Саме умінням підняти настрій, багатьом запам'ятався Кузьма.

«Дуже позитивний, чесний, відкритий, з величезним почуттям гумору», - охарактеризувала його Народна артистка України Катерина Бужинська.

Також небагатослівний був лідер групи «Брати Карамазови» Олег Карамазов.

«Про Кузьмі за хвилину не скажеш. Вибачте », - по-чоловічому лаконічно сказав він нам.

Джерело

Все буде Україна