«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Знайдений труп відомої зірки 90-х: його пісні знають усі напам’ять

У суботу, 17 листопада, пішов з життя легендарний радянський співак, пісні якого знали всі

«Помер співак Євген Осін. Музикант і виконавець помер у своїй квартирі в Москві у віці 54 років. Причина смерті поки не називається », – йдеться в повідомленні.

Пізніше цю інформацію прокоментувала Дана Борисова.

«Настільки це все сумно і настільки … Просто жах. Кричали, до всіх зверталися … Усі хотіли йому допомогти, готові були допомогти з цією залежністю … Але це була така людина. Ну нічого він не хотів міняти – його все влаштовувало », – зазначила вона.

Також загибель зірки підтвердила артистка Наталя Штурм.

Як повідомлялося раніше, співак Євген Осін, який протягом декількох років страждав алкогольною залежністю, міг позбутися руки через відмову лікуватися.

Артистка розповіла, що недавно відвідала Осика і побачила, що виконавець легендарного хіта «Плаче дівчина в автоматі» знаходився в жахливому стані: він не виходив з дому, а також з самого ранку був сильно п’яний.

Більш того, в зв’язку з падінням з мотоцикла, який він придбав ледь не на останні заощадження, Євген отримав травму – перелом руки. Він відмовлявся від допомоги медиків, через що виникло загноєння. Якщо б Осін продовжив чинити опір лікуванню – руку могли б ампутувати.

Додамо, слідче управління відновило розслідування вбивства Ігоря Талькова. Музиканта застрелили 28 років тому.

Через 28 років після вбивства Ігоря Талькова Головне слідче управління СК по Санкт-Петербургу оголосив про відновлення розслідування цього злочину, припиненого ще в 1992-му році. Приводом для відновлення стало клопотання вдови співака Тетяни Талькова. Після смерті матері музиканта слідство визнало потерпілої Тетяну Талькова.

Після проведення допиту вдові Талькова та її захиснику будуть надані матеріали кримінальної справи з метою ознайомлення.

Співака застрелили в палаці спорту «Ювілейний» в Санкт-Петербурзі 6 жовтня 1991 року. Тоді слідство зібрало достатньо доказів і готово було звинуватити в убивстві з необережності директора співака – Валерія Шляфман.

Все буде Україна