«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Місце щасливих людей, або 4 причини відвідати Станіславські скелі (фото)

Дізнайся, чому варто кинути всі свої справи і відправитися релаксувати на Станіславські скелі

У 40 кілометрах від Херсона на березі Дніпробузького лиману знаходиться невелике село Станіслав. Відомо село завдяки нереально красивим пейзажам Станіславських скель, що входять до складу Станіславського ландшафтного заказника. Однак, не тільки красивою природою готовий радувати Станіслав своїх туристів.

Для любителів пригод і бажаючих розгадувати таємниці історії – Станіслав найбільш придатне місце. Люди обирали ці місця для життя багато тисячоліть тому. Тому гуляючи по цьому неймовірно гарному куточку Херсонщини – уважно дивись по сторонам, адже є шанс побачити щось цікаве і унікальне. Якщо ми тебе ще не переконали відвідати Станіслав і Станіславські скелі прочитай 4 причини, чому варто негайно відправитися в подорож на Херсонщину.

1. Шукати скарби стародавніх греків і розгадувати таємниці минулого

Незважаючи на те, що перша згадка про село Станіслав датується 1697 роком, люди на цій території жили здавна. На території села можна побачити залишки старовинних валів, датованих I – II століттями нашої ери. На думку істориків, ці землі були пов'язані з грецькою колонією Ольвія, яка знаходилась на іншій стороні лиману. Ймовірно, на території села Станіслав розташовувався храм Деметри, описаний Геродотом. Також тут були знайдені дві візантійські монети Х століття нашої ери. Можливо, саме тобі вдасться дізнатися, де саме знаходився легендарний храм і ще кілька секретів Станіславських скель?

2. Набратися енергії на місці сили Богдана Хмельницького

За відомостями все тих же істориків, на місці села Станіслав почав формувати свої війська для національно-визвольної війни Богдан Хмельницький. Тобто саме Станіславські скелі стали таким "місцем сили" найвідомішого українського гетьмана Богдана Хмельницького. Так чому б не поїхати в легендарне і красиве місце, де черпали енергію і силу попередні покоління славних українців. Додамо, що про перебування тут козаків свідчать і козацькі хрести XVIII століття на місцевому кладовищі.

3. Відпочити від міської суєти в наметі

На жаль, зелений туризм в Станіславі ще не розвинений, а ось можливості для дикого відпочинку просто прекрасні. Напевно, не знайдеться жодної людини, яка відмовилась би приїхати сюди на вихідні з веселою компанією. Свіже повітря, прекрасні пейзажі зроблять твій вікенд дійсно не забутнім. Любителям активного відпочинку також можна домовитися про можливість по плавати на човнах, байдарках і навіть політати на пароплані.

4. Дізнатися, чому Станіславські кручі – місце щасливих людей

Станіславські скелі – це однозначно місце щасливих людей. І не тільки тому що тут знімав кліп на пісню "Місця щасливих людей" Андрій Кузьменко. Споглядаючи таку красу, вдихаючи повні груди свіжого повітря просто не можна себе відчувати себе нещасливо. Умиротворення, радість і відчуття повного релаксу будуть з тобою на протязі всього відпочинку на Станіславських скелях.

Джерело

Все буде Україна