«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

На смак і колір: 8 ідей різноманітного літнього відпочинку в Україні

Оскільки переваги у всіх різні, ми хочемо запропонувати тобі варіанти різноманітного літнього відпочинку: ти можеш вибрати активний відпочинок на морських курортах або усамітнення на безлюдному острові, насолодитися чудовою природою або оздоровитися в тихому курортному містечку. Ми бажаємо тобі провести спекотні літні дні з користю і запам'ятати це літо 2018 на все життя.

Усамітнитися на острові Джарилгач

Джарилгач є найбільшим островом в Україні і Чорному морі взагалі. Він унікальний тим, що це найбільший в Європі незаселений острів. Однією з візитних карток острова є старий маяк, якому вже понад 100 років. Встановили його в 1902 р за проектом удного з учнів Ейфеля. Також він відомий своїми лікувальними грязями і солоними озерами, вода в яких має високий вміст йоду і брому. Це справжній рай для інтроверта або для тих пар, які бажають усамітнитися.

Насолодитися зеленим туризмом в Карпатах

Карпати - одне з найбільш відвідуваних місць України. Неймовірно красивий гірський масив, ліси, річки, свіже повітря - це те, що варто побачити і відчути обов'язково. Влітку Карпати зачаровують буйством зелені, яскравим сонцем і різноманітністю грибів і ягід. Буковель, Яремче, Ворохта і інші місця - це справжній рай для любителів спокійного відпочинку і красивих пейзажів.

Оздоровитися в Скадовську

Скадовськ - це 5 місяців теплого моря, м'який клімат, велика кількість розважальних заходів, зречення від суєти, парк атракціонів, аквапарк, затишне місто з добре розвиненою інфраструктурою. Процентний вміст солі тут більше, ніж у відкритому морі, крім того, вода містить значну кількість сполук йоду. Скадовськ відомий як лікувальний і оздоровчий центр. Щороку батьки сюди везуть на відпочинок своїх чад. Це найвдаліший варіант морського відпочинку з дітьми.

Повеселитися в Коблево

Коблево - один з найпопулярніших морських курортів в Україні. На території курорту знаходиться один з найбільших і найвідоміших в Україні аквапарків і дельфінарій. Також на території села розташований винний завод ВАТ "Коблево". Всі вина популярної торгової марки можна спробувати в ході дегустаційного туру. Курорт славиться своїми нічними клубами і молодіжними пляжами. Якщо ти шукаєш веселого, різноманітного і активного відпочинку - тобі сюди. Втім, в Коблево є і бази для спокійного сімейного відпочинку з дітьми.

Захопитися природою на каньйонах України

Останні роки в Україні спостерігається справжній туристичний бум - до нас приїжджають іноземці подивитися багату архітектуру, мальовничі пейзажі і відвідати наші морські і гірськолижні курорти. Особливою популярністю користуються наші каньйони, які нічим не поступаються за красою закордонним. Буцький, Актовський, Дністровський та інші каньйони України - це неймовірна краса, яку потрібно побачити кожному.

Звозити дітей в аквапарк

Як відомо, аквапарки бувають двох видів - криті і некриті. І, звичайно, відпочивати влітку краще на свіжому повітрі. Страшно уявити, що в 90-і роки для того, щоб потрапити в ці водно-розважальні комплекси українцям треба було їхати за кордон. Зараз же в Україні існує безліч аквапарків і ми можемо самі похвалитися перед іноземцями цим видом активного відпочинку. Кращі аквапарки України знаходяться в Коблево, Одесі, Бердянську, Кирилівці та Очакові. І весело тут буде не тільки дітям, а й дорослим.

Побувати в оазисі посеред дикого степу

Асканія Нова - це найбільший заповідний степ Європи. Заповідник може похвалитися такими жителями, як сайгаки - це найдавніші копитні на планеті, ровесники мамонтів. Також тут живуть антилопи-канни. В Асканії ці тварини почувають себе чудово - в усьому світі до них неможливо підійти, у нас же ці антилопи навіть дозволяють себе доїти. Прогулянки дендропарком, екскурсії, сафарі - це ті враження, які залишаться на все життя.

Відпочинок на островах

Ми не втомлюємося дивуватися тому, наскільки Україна красива і різноманітна. Звичайно, влітку більшість людей їдуть до моря - насолоджуватися південними заходами і світанками сонця, шумом хвиль, кайфувати від крику чайок і не кайфувати від комарів. А щоб опинитися на островах, не обов'язково їхати за кордон. Острова Зміїний, Бирючий, Березань - це те, чим ми дійсно можемо похвалитися і де тобі обов'язково потрібно побувати.

Джерело:tochka.net

Все буде Україна