«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Не витримало серце? — На Тернопільщині чоловік помер наступного дня після трагічної загибелі сина

Андрій Гац потрапив під колеса тепловоза на залізничній колії біля села Курники. Він працював монтером колії, а на тому відрізку проводилися ремонтні роботи. Медики, які прибули на місце події, вже нічим допомогти Андрію не змогли і констатували смерть. У машиніста тепловоза, який збив працівника шляху, взяли кров для перевірки на алкоголь і на даний момент, слідство ще триває, передають Патріоти України.

Дружина Андрія Гаца, Ольга, розповідає, що просила чоловіка залишити небезпечну і важку роботу, бо раніше його мало не збив поїзд. Але чоловік був дуже відповідальним і говорив, що крім нього на лінії лише два працівники і він не може покинути їх напризволяще.

Вона зазначила, що в той фатальний день чоловік не подзвонив ні їй, ні дочкам і припустила, що у нього могло схопити серце, тому він впав на рейки. Про подробиці аварії їй не хочуть повідомляти, тільки відповідають, що йде слідство.

«Про обставини аварії на шляхах мені поки нічого не повідомляють. Дзвоню до керівництва залізниці, але там повторюють одне: «Йде слідство». Колеги чоловіки, які були з ним у момент трагедії, нічого не розповідають. Важко з цим жити, піду на те злощасне місце, буду дізнаватися подробиці. Вважаю, що нещастя можна було уникнути, адже там хороша видимість; немає повороту. Не розумію, чому машиніст не пригальмував, хіба що мчав на швидкості. Бригадир чоловіка знає графік руху поїздів тим напрямком, і кажуть, що їхав неплановий локомотив. Монтерів повинні були попередити про його рух», — зазначила жінка.

А наступного дня після загибелі Андрія раптово помер його батько. «На наступний день після трагедії помер батько Андрія. Чоловік ніби забрав його з собою. Батько вже був поважного віку, без пам’яті, але, мабуть, відчув страшне. Двоє похоронів у сім’ї», — розповіла Ольга.

У Андрія Гаца залишилися дві дочки – 16-річна Іванна і 18-річна Марія.

Все буде Україна