«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Помер два роки тому: з’явилися моторошні подробиці про знайдену в Києві могилу дитини

У Києві на місці поховання дитини посеред парку виявили могильну плиту з видряпаними ініціалами “Макар Вадимович Ф.”. Смерть дитини з таким ім’ям дійсно була зареєстрована, однак ще в 2016 році.

Також на місці поховання знайшли урну з прахом, який, імовірно, і належить дитині. Слідчі з’ясовують, яким чином свіжа дитяча могила виявилася в парку і чому вона підписана ім’ям померлого кілька років тому немовля.

Повідомляється, що у загиблого Макара в діагностували тяжке захворювання, яке і призвело до його смерті 5 липня 2016 року.

“Ніколи не думала, що буду звертатися в благодійний фонд, тому що все було добре і при вагітності, і під час пологів, і після виписки. А потім в один день у Макарчика закотилися очі і ми пішли до лікаря. Нам поставили діагноз “гідроцефалія”, ‒ написала мама хлопчика в соцмережах.

Врятувати дитину медикам так і не вдалося. Журналісти стверджують, що є кілька доказів факту смерті новонарожденного під ім’ям Макар Вадимович, однак залишається неясним, чому саморобна могила з’явилася в громадському місті через два роки після смерті.

Варто нагадати, що 2 листопада в парку Вічної Слави жінка виявила дитячу могилу просто посеред парку. Невідомі зробили поховання неподалік від пам’ятника акторові Леоніду Бикову.

У поліції підтвердили факт самовільного поховання та повідомили, що знайшли батьків дитини з таким же ім’ям, яке зображено на могильній плиті.

Все буде Україна