«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

ТОП-5 найкрасивіших озер України

Україна неймовірно красива країна. На її території розташовані унікальні природні об'єкти: незайманий ковильно-типчаковий степ, найбільша напівпустеля в Європі і найкрасивіші озера. Про них і піде мова.

Біле озеро

На території Ровненскої області знаходиться не лише неймовірно красиве, але і цілюще озеро. Так, ровненске Біле озеро називають озером молодості. Місцеві розповідають, що вода багата на гліцерин і м'яка на дотик. Також в цьому озері дуже чиста вода, що без проблем можна побачити дно.

Озеро Марічейка

В Івано-Франковскій області знаходиться красиве озеро Марічейка, оточене з усіх боків густим хвойним лісом. Озеро притягає не лише неймовірними пейзажами і криштальною чистотою води, але і красивою легендою. Озеро назване на честь відважної дівчини Марічки, яка ціною свого життя врятувала односельців від наступу ворогів. Згідно з легендою, озеро виникло із сліз улюбленого Марички вівчаря Івана.

Шелеховське озеро

Красиві озера в Україні можна знайти не лише в західній її частині, але і в східній. Так, на території Сумської області знаходиться древнє Шелеховьске озеро, утворене ще в льодовиковий період. Озеро, що має форму підкови, оточене хвойними і кленовими лісами. Вода в озері завжди холодна, так що окунутись в нього навряд чи вийде.

Молочний лиман

На півдні України, в Запорізькій області знаходиться Молочне озеро, яке зараз частіше називають Молочним лиманом. Утворилося це озеро на місці затоки Азовського моря і відділяється від нього пещано-черепашковим пересипом. Відмітимо, що грязі озера мають цілющі властивості.

Озеро Бребенскул

Своєю красою вражає і найвисокогірніше озеро України - Бребенскул. Криштально чиста вода упродовж усього року залишається холодною. З озера витікає річка з такою ж назвою. Оточено озеро неймовірно красивими гірськими схилами, на яких цвітуть азалії і крокуси.

Джерело:tochka.net

Все буде Україна