Чому дієти так небезпечні для нашого здоровя?
До чого призводять дієти?
Міф, поширений серед населення нашої планети в тому, що дієти дають стрункість. Насправді жорсткі дієти, коли нічого не можна їсти, призводять до пухкої шкіри, неприємного кольору обличчя і кіл під очима. Звичайно, кілограми йдуть, але на зміну приходять всі ці неприємні речі. Фігура може бути ідеальною, але коли час дієти закінчується, організм починає судорожно набирати те, що втратив за час голоду. І ні для кого вже не секрет, що після таких тортур вага може стати ще більшою, ніж до початку дієти.
Дієти призводять до в’ялості м’язів і зневоднення. Потім вся їжа, яку ви їсте, переходить в жири, так як організм виявляється в екстреному стані. Таким чином, і відбувається набрання кілограмів, тільки тепер не міцних м’язів, а тільки жиру, який дуже важко зігнати. Єдине, що може стати ефективним в такій ситуації, так це поєднання тренувань і правильного харчування.
Для цього треба знайти програму для стрункості фігури, і разом з цим переглянути свої звички в їжі. Якщо ви це зробите, то вам зовсім не доведеться себе в чомусь обмежувати, ви зможете жити повноцінним життям. Фізичні вправи дають м’язам силу, енергія спалюється, жири йдуть, а тіло стає міцним і пружним, а крім того дивно струнким і здоровим.
Що важить більше м’язи чи жир?
Відповідь проста, звичайно, м’язи. Ось чому у багатьох дівчат виникає паніка. Вони начебто і вправи роблять і стежать за харчуванням, а стрілка ваг не рухається, а іноді і росте вгору. Не варто панікувати. Це ваше тіло набирає м’язову масу. Вам краще стежити за результатом за розмірами і обсягами тіла, а не по вагам. Ви здивуєтеся, коли звернете увагу, що старий одяг став великим.
Саме час влаштувати похід по магазинах. До речі, вірний показник ще і новий одяг. Ви приходите в магазин, називаєте колишні розміри, продавці здивовано дивляться на вас, і виявляється, що весь одяг цього розміру вам просто великий. Приємно це усвідомлювати. Своє меню зменшуйте на 500 калорій в день. Так споживання енергії зменшиться, а навантаження зростуть.
Приймайте в їжу фрукти та овочі, так само можете звернути увагу на бобові культури. Всі ці продукти містять повільні вуглеводи. Так само до них відносяться макарони з твердих сортів пшениці і зерновий хліб. Фрукти зможуть наситити вас на довгий час.
При цьому клітковина здатна очистити кишечник і забезпечити йому регулярну роботу. Сніданок-найважливіша частина харчування. Бенкетуйте з допомогою каш і фруктів. Повільні вуглеводи наситять організм і не відкладуться в жири. Швидкі вуглеводи, до яких відносяться борошняне і солодке, швидко засвоюються, але залишки відразу ж відкладаються жири.
Виберіть для себе програму для вправ і насолоджуйтеся життям, адже воно є рух.