«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Я забула про окуляри і мама у свої 62 значно краще бачить. А все це чудо-настоянка за копійки

Рецепт простий і універсальний, випробуваний на собі, коли у мене почав падати зір (я щороку проходжу медкомісію, працюю на залізниці). І він же допоміг моїй 62-річній мамі

Два роки тому (на жаль, занадто пізно) я помітила, що її праве око повністю покрилося білим більмом, плівкою, а ліве теж вже майже не бачило. Лікарі сказали, що катаракта. Я сама дуже багато читаю газет про здоров’я, збираю всі народні рецепти. Відразу зробила їй настоянку з кореня аїру і календули (продаються в аптеці). І вона почала пити. Протягом року випила десь 3 пляшки по 0,5 л.

Результат відмінний: біла плівка на правому оці повністю зникла, але так як око це меpтве, воно бачити, звичайно, не стало. А ліве прозріло і бачить добре. Ще у неї стали теплі руки, а то були крижані, і краще стали чути вуха.

Ця настоянка очищає і судини. А головне, вилікувала око, воно бачить повністю і добре. Цей рецепт не вимагає великих витрат і всім доступний, тільки не лінуйтеся.

Лікуйтеся на здоров’я. Ось і сам рецепт. Треба взяти жменю аїру і жменю календули і залити 0,5 л горілки, настояти 12 днів у темному місці, струшувати, тоді й проціджувати.

Пити по 1 ч. л. 3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі. На курс протягом року треба випити 4 пляшки. Можна настояти все відразу: чим довше стоїть, чим міцніше настойка – тим краще. І не проціджувати. 1 пляшки вистачає на 2 місяці. Перерва між курсами лікування 1 місяць. Можна настоювати в літровій банці, а потім перелити.»

Мамі наливала трохи настоянки в пробку від пляшки, і вона пила – так я навчила, а то ж вона погано бачила, і якщо наливати в чайну ложку, то все проллє. Але вона відпочивала між курсом не 1 місяць: як тільки нова настоянка була готова, я їй несла.

Перед застосуванням будь-якого препарату, засоби або методу лікування, обов’язково консультуйтеся з лікарем!

Пише - особлива

Все буде Україна