«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Лимонна вода для серця і печінки

З часом лимонна вода допоможе вам поліпшити травлення. Завдяки вмісту вітаміну С вона також запобігає застудам і піклується про здоров'я серця.

Останнім часом зріс інтерес до натуральних рослин, особливо до таких легкодоступних і корисних, як лимони, які можуть покращити ваше здоров’я, та вітаміни, які ви купуєте в аптеці.

 Як ви вже знаєте, на ринку є багато засобів для детоксикації та зміцнення печінки. Однак більшість із цих препаратів часто викликають побічні ефекти при регулярному прийманні. Тому важливо знати, як можна допомогти організму натуральними засобами, наприклад, якщо випити вранці склянку лимонної води.

Люди цінують цей засіб як чудовий спосіб ефективної детоксикації організму, але в сьогоднішній статті ми хочемо подивитися трохи глибше і поговорити з вами про “органічну хімію” і про те, як лимони можуть бути корисні для вашого серця і печінки.

Приєднуйтесь до нас!

Переваги лимонної води для печінки

Лимон містить чи не найбільшу кількість вітамінів і мінералів, і, перш за все, потужних антиоксидантів, які не тільки стимулюють детоксикацію печінки, але й допомагають їй відновитися.

Не слід забувати, що цей життєво важливий орган має дивовижну здатність у нашому організмі створювати нові здорові клітини. При правильному лікуванні та харчуванні ми, наприклад, можемо вилікувати жирову хворобу печінки.

Подивіться на високий рівень вітамінів і мінералів в одній порції лимонного соку:

Вітамін С 53 мг
Вітамін B1 0,04 мг
Вітамін В2 0,02 мг
Вітамін B3 0,1 мг
Вітамін B5 0,19 мг
Вітамін B6 0,08 мг
Вітамін В9 0,011 мг
Вітамін B7 5,1 мг
Вітамін Е 0,15 мг
Альфа-каротин 1 мікрограм
Бета-каротин 3 мікрограмів
Лютеїн і зеаксантин 11 мікрограмів
Кальцій 26 мг
Залізо 0,6 мг
Магній 8 мг
Фосфор 16 мг
Калій 138 мг
Натрій 2 мг
Цинк 0,06 мг
Мідь 0,037 мг
Марганець 0,03 мг
Селен 0,0004 мг

Це дуже багато, чи не так? І всі ці сполуки, змішані з теплою дистильованою водою без цукру, надають ферментативні переваги та кислотні властивості, які допомагають порожньому шлунку підлужнювати організм і доносити ці переваги до печінки. Це дивовижно.

Перевірте, як лимонна вода може допомогти вашій печінці.

Лікує ожиріння печінки

• Тепла лимонна вода допомагає запобігти клітинному окисленню печінки.
• Запобігає дегенерації цього важливого органу, викликаної високими рівнями токсинів і жирових клітин.
• Регулює засвоєння цукрів і жирів, зберігаючи печінку від перевантаження.
• Завдяки високому вмісту антиоксидантів і підлужнювальній силі лимонів здійснює детоксикацію печінки, що дозволяє їй виробляти нові абсолютно здорові клітини.
• Крім того, пам’ятайте, що лимонний сік є природним антисептиком, що означає, що він допомагає контролювати шкідливі бактерії, які потрапляють в організм разом з їжею.

Захищає від цирозу печінки

Майте на увазі, що лимони – одні з фруктів з найбільшою кількістю вітамінів і мінеральних речовин. Тому вони дуже корисні від цього типу захворювання печінки і пов’язаної з ним гострої вітамінної недостатності. Склянки лимонної води щоранку досить, щоб почати зміцнення вашої печінки. Ця процедура працює найкраще, якщо робити її протягом 5 днів поспіль, а потім зробити перерву на 5 днів.

Виводить токсини та запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі

Здивовані? Це правда. Лимонний сік чудово підходить для покращення здоров’я і лікування будь-яких проблем, пов’язаних з жовчним міхуром. Він сприяє виводу жовчних соків, що містять камені, в дванадцятипалу кишку, щоб вони не накопичувалися в цьому органі.

Переваги лимонної води для серця

Склянка теплої води з лимоном натщесерце є простим і економним засобом, що має пропонує багато переваг. Ви можете не помітити цього спочатку, але ваше травлення покращиться, ви уникнете застуд і інфекцій, а найголовніше те, що серце буде здоровим.

Хочете знати, як лимонна вода може допомогти вам?

Вона допомагає тримати вени й артерії еластичними та запобігати атеросклерозу.
Не дає жировим бляшкам прилипати до артерій і знижує рівень шкідливого холестерину.
Регулює кров’яний тиск.
Покращує кровообіг, запобігаючи утворенню тромбів.
Гальмує ріст небезпечних бактерій в крові.

Як вживати склянку теплої води з лимоном?

Найкращий спосіб для підтримання стану здоров’я – пити склянку теплої води з лимоном натщесерце.

Причина, через яку слід приймати її натщесерце, полягає в тому, що лимонна кислота легше перетворюється на підлужнювальний агент саме в порожньому шлунку. Вона краще засвоюється, а її корисні властивості посилюються.

Експерти з харчування наголошують на таких важливих моментах:

Не всі лимони однакові. Уникайте лимонів, які є занадто стиглими, тому що вони містять забагато цукру. Виберіть органічні, коли це можливо, і переконайтеся, що лимон твердий на дотик.

Змішайте сік половини лимона зі склянкою теплої води. Переконайтеся в тому, що вода містить мало мінералів.

Вживайте цей засіб протягом 5 днів поспіль, а потім зробіть перерву від 2 до 5 днів, перш ніж повторювати процедуру. Спостерігайте за власним самопочуттям і реакцією організму. У цілому, цей простий засіб є дійсно корисним.

Джерело

Все буде Україна