«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мазь від тріщин на пятах

До складу мазі входять яйце, вершкове масло, а також оцет, який видаляє омертвілі клітини шкіри і володіє протигрибковими властивостями.

Інгредієнти

1 яйце
70% -я оцтова есенція
200 г вершкового масла

Приготування

Яйце вимий, помісти його цілим в стакан і залий есенцією так, щоб вона повністю покрила яйце. Залиш в темному місці на 5 днів. Після закінчення цього терміну ти побачиш, що шкаралупа розчинилася і опустилася мутнуватим осадом. Акуратно дістань ложкою яйце (від дії оцту воно буде трохи нагадувати варене) і помісти в іншу ємність.

Плівку видали, а саме яйце розітри ложкою, додавши осад з тим оцтом, який залишився в склянці. Додай вершкове масло і все ретельно розмішай. Готову мазь переклади в ємність з кришкою і зберігай в холодильнику. Перед початком застосування мазі обов’язково підсуши свіжі тріщини, щоб уникнути подразнення.

Перед сном потрібно розпарити ноги у ванні з сіллю, витерти насухо. Змасти ділянки, які потребують лікування, приготовленою маззю, одягни на ноги поліетиленові пакетики, а зверху шкарпетки. А потім можеш лягати в ліжко.

Вранці вимий ноги в теплій воді з милом, акуратно видали змертвілу шкіру і змасти ноги зволожуючим кремом. Повторюй процедуру до отримання потрібного ефекту. Зазвичай вже після другого сеансу тріщини повністю затягуються, а п’яти набувають надзвичайної м’якості!

Джерело

Все буде Україна