«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Про що говорить біль в різних частинах голови?

Голова, напевно, болить періодично у всіх. Іноді ми самі є винуватцями головного болю. Гарна вечірка, як відомо, може легко зіпсувати весь наступний день.

Але як бути, коли біль з’являється немов з нізвідки? Головний біль, як і інші його види, ніби намагається нам сказати “Ей, зупинись. Мені дечого не вистачає … “ пише Блискавка

1. Раптовий біль в скронях або в маківці
Такий біль лякає найбільше, тому що він з’являється раптово і дуже швидко посилюється. Він немов обрушується на вас зверху. На такий головний біль важливо звернути увагу і звернутися до лікаря, оскільки він може індикатором багатьох проблем зі здоров’ям, серед яких субарахноїдальний крововилив, який загрожує життю людини.

2. Болі після травми
Якщо ви отримали травму голови, не забувайте час від часу спостерігатися у лікаря. Найчастіше травми голови не проходять безслідно і з часом можуть проявлятися у вигляді частого головного болю.

3. Головний біль вранці
Якщо ви прокидаєтеся і відчуваєте жахливий головний біль – це явний знак негайно звернутися до лікаря. Згідно  з Національним інстититутом неврології, такий біль – це вірна ознака наявності серйозних проблем зі здоров’ям. Це може бути як підвищений тиск, так і апное і навіть пухлина головного мозку.
4. Болі в одному оці або навколо нього (кластерний біль)
Кластерний головний біль, він же «самогубний головний біль», настільки сильний, що багато вчених вважають, що це найсильніший біль, який може мати людина.

5. Головний біль, який супроводжує нудота, проблеми із зором
Обов’язково зверніться до лікаря, якщо головний біль супроводжується зміною в зорі, нудотою, роздратованістю, поганим настроєм.

Коротка пам’ятка
Якщо ви відчуваєте біль у вилицях або над очима, то, можливо, причина в гаймориті. Якщо ви відчуваєте біль в потилиці і верхній частини шиї, то проблема, напевно, криється в шиї (викривлення, остеохондроз). Мігрені характерний пульсуючий біль, нудота, зміни в зорі. При підвищеному тиску біль найчастіше немов здавлює голову по всьому колу.

Все буде Україна