«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Найідеальніша попа Instagram поскаржилася на нелегку долю (ФОТО)

Кращі фото Аманди і її чудової фігури

Попа фітнес-моделі з Канади Аманди Лі справедливо вважається найпопулярнішою попою Instagram. У дівчини майже 12 мільйонів підписників в соціальній мережі і кожна її фотографія набирає сотні тисяч лайків та коментарів з компліментами.

Попа Аманди – універсальний засіб для підняття настрою в поганий день і ще більшого підняття у хороший. У недавньому інтерв'ю виданню Cosmopolitan Аманда розповіла, що була "одержима попою ще до того, як це стало трендом".

Разом з тим, дівчина зізналася, що звання найпопулярнішої попи Instagram дається їй дуже нелегко. Аманда Лі ходить в спортзал п'ять днів у тиждень і проводить там по півтори години. Крім того, щоб отримати ту саму ідеальну фотографію, яка прикрасить її ідеальний Instagram,

Аманда, зробивши близько сотні знімків своєї попи, приблизно 10 хвилин відбирає підходяще фото, а потім ще 10 хвилин його редагує. У підлітковому віці дівчина вважала себе занадто худою, а тому і стала працювати над своєю фігурою. У результаті їй вдалося досягти вражаючих форм, завдяки яким на її сторінку в Instagram підписалося майже 12 мільйонів користувачів.

Тепер завдяки своєму захопленню дівчина заробляє чималі гроші. Простий рекламний пост на її сторінці коштує 5 тисяч доларів, а за ненав'язливу рекламу доведеться заплатити від 25 тисяч доларів. За минулий рік Аманда заробила на своїй сторінці 2 мільйони доларів.

Джерело

Все буде Україна