«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Жінка пожартувала про виграш в лотерею і отримала мільйон

Мешканка британського міста Уїттлсі, графство Кембріджшир, пожартувала над чоловіком, розповівши йому про неіснуючій виграш в лотерею.

Мешканка британського міста Уїттлсі, графство Кембріджшир, пожартувала над чоловіком, розповівши йому про неіснуючій виграш в лотерею, і незабаром справді виграла. Про це повідомляє видання The Guardian, інформує Ukr.Media.

На початку серпня 28-річна Шарлотт Перт (Charlotte Peart) вирішила розіграти чоловіка і розповіла йому, що виграла в лотерею 250 тисяч фунтів стерлінгів. Через три тижні жарт обернувся правдою: останні півтора фунта, що лежали на її лотерейному рахунку, принесли жінці мільйон фунтів стерлінгів.

 

Вона поспішила порадувати чоловіка і зателефонувала йому по телефону, але той не хотів її слухати. «Я їй нітрохи не повірив, тому що ми любимо валяти дурня один з одним», - пояснив потім чоловік. Він відповів, що зайнятий, і віддав трубку братові. Його переконав тільки скриншот повідомлення про виграш, який надіслала дружина.

Подружжя планує витратити гроші на новий будинок з окремими кімнатами для дітей, а поки купили їм ігрову приставку Nintendo Switch і ховерборди.

Все буде Україна