«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

10 кімнатних рослин, які принесуть любов і сімейне щастя в ваш будинок (фото)

Для більшості людей кімнатні рослини — звичайний декор. Стоять собі в горщиках, фотосинтезом займаються, ну, і добре. Спостережливі жінки, які захоплюються вирощуванням квітів, скажуть вам, що це зовсім не так. Кімнатна квітка може стати справжнім сімейним талісманом і принести в дім щастя. У цій статті ви дізнаєтеся, які кімнатні рослини приносять сімейне щастя.

1. Перше місце в цьому списку по праву належить спатіфілумі (в народі відома як «Жіноче щастя»).

Це багаторічна рослина родом з далеких південно-американських лісів. Вирощувати її нескладно. Головне: обов’язково обприскуйте свою рослину кожен день, а навесні — пересаджуйте в свіжий грунт. Чим вона допоможе нам: — незаміжні знайдуть свою половинку; — хто вже думає про дитину — завагітніє; — в сім’ї, де росте «Жіноче щастя», завжди буде любов і взаєморозуміння.

2. На другому місці в нашому «рейтингу» — дуже гарна квітка з екзотичною назвою узамбарская фіалка, або сенполія.

Фіалки, як усім відомо, люблять ретельний догляд, їм потрібно багато світла, вони не терплять жорстку воду. Проте ця примхлива рослина у нас дуже популярна. Фіалка допомагає підтримувати мир в сім’ї: поменше сваритися. Крім того, ця квітка — символ вічного кохання.

3. Третьою йде теж широко відома рослина — китайська троянда, гібіскус.

Всім подобаються її красиві і великі квіти. Гібіскусу потрібно тепло, адже він родом з тропіків, але не більше 35 градусів. Якщо у вас в будинку з’явиться гібіскус, чекайте скоро пристрасну любов.

4. На четвертому місці серед рослин щастя — Хойя, або «восковий плющ».

У цієї кімнатної ліани безліч різновидів. Наприклад, є Хойя Керрі, яка в деяких країнах дарується як «валентинка» на 14 лютого. Але у себе в будинках люди найчастіше вирощують хойю прекрасну або хойю м’ясисту. Хойя принесе вам сімейне щастя, особливо якщо ви поставите її в свою спальню.

5. Золоту середину нашого переліку займає мирт.

Цей вічнозелений чагарник цвіте маленькими білими квітами. Він володіє, крім краси, ще цілющими властивостями. Саме слово «мирт» перекладається з грецької як «бальзам». Вважається, що мирт робить шлюб вдалим, а в сформовану вже сім’ю приносить щастя і мир. У деяких країнах ця рослина навіть вважається найкращим подарунком для молодят.

6. Аїхрізон — і шосте місце. Народні прізвиська — «дерево любові» і «дерево щастя».

Це кімнатна квітка, яка може вирости до 30 см у висоту. У неї своєрідні листя, схожі за формою на сердечка. Аїхрізон, як зрозуміло з назви, приносить любов і щастя своєму власникові.

7. Наступна рослина для тих, хто шукає щастя — красива і невибаглива калатея.

Родина цієї кімнатної рослини з прекрасними візерунчастими листям — Америка. Заради красивого листя калатею багато і вирощують. Але ми з вами тепер знаємо, що калатея допомагає нам в нашому сімейному житті, тому що вона — символ сімейного щастя.

8. Хто наступний? Відомий хлорофітум, а попросту — «сімейне щастя».

За цією рослиною легко доглядати. Вона добре росте і красиво цвіте. Тільки влітку поливайте її побільше. З хлорофітумом ваше сімейне життя буде щасливим і спокійним — так кажуть в народі.

9. Передостання в нашому списку повелительниця щастя — кислиця (оксаліс).

У соці кислиці присутня щавлева кислота, тому вона і має таку назву. Її можна вирощувати і в кімнаті, і в саду. А скільки у неї різних цілющих властивостей! .. Але це інша тема. Якщо ви хочете знайти свою любов, то заведіть кислицю. Якщо хочете зберегти сім’ю, то заведіть її теж.

10. І нарешті завершує наш список (хай вибачать мене чоловіки!) Антуріум, або «чоловіче щастя».

Ця квітка представлена в різних сортах. Вона не переносить прямих сонячних променів, вимагає частого обприскування і має схильність до високої вологості (особливо під час росту). І що дуже важливо -отруйна! (Наш спатифілум поруч з ним — янголятко.) Зате чоловікам він дає чоловічу силу. А всім разом — успіх і щастя в любові.

Джерело

Все буде Україна