«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

30 січня – Антона і Антоніни, особливий день, коли потрібно шукати перехрестя і ходити задом наперед

30 січня відзначають день Антона і день Антоніни. Кажуть: “Антоніна – зими половина”. Це був своєрідний переломний момент, коли, начебто, половина зими залишилася позаду, але попереду ще були лютневі холоди, і, цілком можливо, що селянину довелося б зіткнутися з серйозними буднями, пов’язаними з нестачею припасів і корми для худоби.

Однак люди щиро вірили, що зима незабаром закінчиться, раділи додатку світлового дня і сонячного світла. Аналізували природні явища, прикмети і говорили про те, якою буде погода. Джерело

За старих часів саме в день 30 січня намагалися залякати всяку нечисть, щоб вона не підходила до будинку. Для цього виходили на найближче перехрестя і починали йти додому задом наперед. Якщо зумієш 30 січня дійти до будинку таким чином і не впасти, то варто перекреслити свої сліди палицею і замести їх снігом, щоб чaклуни, вiдьми і злi сили не пробралися в будинок.

Значення імені Антон

Церковний варіант імені Антон – Антоній, його носять багато святих і преподобні. Християнами особливо шанований преподобний Антоній Великий, який був одним з перших ченців, які вели усамітнене життя. Люди самі стали його шукати, щоб доторкнутися до його мудрості.

Володар імені Антон – чоловік не без певного шарму, хоча він не обов’язково використовує його свідомо. Він вважає за краще, щоб інші любили його за розумні і тонкі якості свого розуму, ніж за спокусливі можливості, якими він може володіти.

У дитинстві це надзвичайно незалежний хлопчик, може бути, навіть занадто. Антон часто прагне піти від всіх, усамітнитися з книгою, вважає за краще залишатися на самоті, ніж в небажаній компанії. .

Антон насолоджується тишею, вивченням, роздумами, аналізом і медитацією, часто цікавиться передовими технологіями (інформаційні технології, нанотехнології, робототехніка, нафтова і газова промисловість). Точність сприйняття, поглиблене вивчення питання допоможуть йому знайти своє покликання в архітектурі, наукових сферах, маркетингу, логістиці.

При всій особистісної замкнутості Антон вміє правильно вибудовувати послідовності, логічно мислити, володіє завзятістю в досягненні цілей, тому такі області як політика і спорт близькі йому.

У сердечних питаннях це досить сором’язливий чоловік, що приховує свою гостру чутливість за завісою байдужості, яка може змусити його здаватися холодним і бездушним. Проте, Антон володіє прекрасним моральним характером. Надзвичайно вимогливий і виборчий в своїх особистих відносинах, він може залишитися самотнім вовком, якщо тільки йому не вдасться знайти споріднену душу, дружину, з якою він міг би розділити все. І вибере він її відповідно до інтелектуальної, культурної або духовної спорідненості.

Значення імені Антоніна

В імені Антоніна зібрані і життєрадісність, і добродушність. У дитинстві Антоніна проявляє такі якості, як доброзичливість, привітність і веселість. Вона дуже добре ловить і засвоює будь-яку інформацію, і це допомагає Тоні в шкільні роки врівноважити властиві їй грайливість і непосидючість. Іноді у Тоні з’являється величезне бажання командувати і керувати, особливо якщо у неї є молодші брати чи сестри. З неї виходить хороша помічниця для мами.

Антоніна може бути вчителем, лікарем, кравчинею або вихователем. У неї спостерігаються непогані організаторські здібності, але якщо вона обійме посаду керівника, у неї можуть проявитися сильне бажання командувати і панувати.

Антоніна дуже товариська і має багато подруг, а також користується хорошим успіхом у чоловіків. І, звичайно, має багато шанувальників.

Прикмети на 30 січня

Якщо на Антона встановлювалася тепла погода, то говорили про те, що на наступний день вдарять сильні морози. “Антон хитрий з усіх боків” – таке прислів’я існувала в старовину.

На Антона і Антоніну пекли спеціальні круглі колобки з толокна і пригощали ними дітей – щоб швидше літо настало, адже колобки символізували сонце.

Якщо весь день 30 січня була відлига – чекай ранньої весни і гарного улову риби.

Якщо сонце 30 січня здалося тільки опівдні, слід очікувати ранньої весни.

Йде сніг – прикмета до того, що буде пізня весна.

Якщо білки 30 січня збираються зграйками в одному дуплі, то морози будуть довгими і сильними.

Лисиця лягла на сніг – будуть холоди. Гучний щебет синиць вранці 30 січня також віщує похолодання.

Якщо місяць лише зрідка визирає з хмар – можна сподіватися на хороший урожай зернових культур.

У місяця 30 січня роги круті – погода буде сонячною і морозною.

Безхмарне небо і місячна ніч – буде мало врожаю.

Відлига на Антона – опадів навесні практично не буде.

Ясний і тихий день 30 січня – чекай похолодання.

Якщо людина народилася 30 січня, то вона відрізняється веселою вдачею.

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна