«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

6 речей, яким батько має навчити сина

Хоча матері відіграють найважливішу роль в житті і вихованні дитини, є речі, яких точно краще навчить батько. Особливо – якщо йдеться про сина.

Лише задумайтеся: спочатку хлопчик потрапляє під нагляд виховательок в дитячому саду, а потім ще й школа, де 90% вчителів – жінки. Малюк постійно перебуває в жіночій компанії, і йому не вистачає чоловічого виховання. Ми вирішили розповісти вам про речі, які може дати дитині тільки батько.

1. Пояснити, чому важливо вміти перемагати і програвати

Хто є найкращим компаньйоном для дитини в різних змаганнях і рухливих іграх, крім друзів? Звичайно, тато. Це непогане тренування чоловічих якостей. Через ці ігри малюк відчує смак перемоги і усвідомлює, як багато сил потрібно докласти, щоб досягти її. А для батька такі ігри стануть чудовою можливістю пояснити синові, що поразки теж неминучі і якщо ти впав, варто просто піднятися і продовжувати рух, і в цьому немає нічого ганебного.

2. Прищепити правильне ставлення до жінок

Розповісти синові, як йому варто поводитися з жінками, може і мати, але тільки батько зможе показати все це на своєму прикладі. Буде чудово, якщо саме від нього син дізнається всякі важливі речі про жінок. Не від друзів, не з інтернету, а від батька. Взяти сина з собою, щоб разом купити квіти для мами, сходити в магазин і ввічливо поговорить з продавчинею, щоб дитина не соромилася спілкування з незнайомими жінками, – ось і все.

3. Поговорити про любов як чоловік з чоловіком

Цей пункт випливає з попереднього. Нехай син дізнається про це почуття саме з відвертих чоловічих розмов, коли прийде час. Для підлітка буде цінним подарунком, якщо батько розповість йому про свою першу закоханість, про перші побачення і походи в кафе. І про те, що не варто поспішати, а краще почекати ту саму дівчину. Та й для довіри такі розмови дуже корисні.

4. Навчити давати відсіч

Батько і лише батько може навчити сина бути сильним, вміти відстоювати себе і свою правоту. Навчити розпізнавати, у яких ситуаціях варто так відповісти, щоб кривдник більше на кілометр не наблизився, а в яких – розумніше не звертати уваги на провокації і спокійно піти. Пояснити синові і показати своїм прикладом, що доброта – не слабкість, – теж справа батька.

5. Показати чоловічі "фішки"

Є такі речі, які для багатьох жінок виглядають ледь не магією, і володіють нею тільки чоловіки. Наприклад розведення багаття, закручування гайок, ремонт автомобіля. Навіть якщо ваша дитина "міська" на 100%, можна не сумніватися, що вміння розпалювати багаття стане в нагоді їй в майбутньому. У будь-якій компанії вищеописані навички додадуть вашому синові плюс 100 очок до авторитету.

6. Допомогти освоїти побутові речі

Звичайно ж, це такі операції, як зав'язування краватки, гоління і прасування сорочок. Хоча зараз відповідь на будь-яке запитання можна знайти в інтернеті, погодьтеся, що буде набагато краще, якщо син дізнається це від батька. І так, саме батько і ніхто інший може показати синові, що чоловіки теж можуть готувати. Ну, хоча б на такому рівні, щоб не померти з голоду.

Джерело

Все буде Україна