«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

8 жахливих знахідок археологів, що перекреслили історію (ВІДЕО)

Багато відкриття археологів і науковців до цих пір так ніхто і не зміг пояснити. Сигнали з космосу, стародавні рукописи, морські аномалії — цей список можна продовжувати нескінченно, і в цьому відео показані найцікавіші з усіх знахідок археологів.

Нагадаємо, що вчені припускають, що життя на нашій планеті могло зародитися завдяки комети, яка могла принести на Землю молекули і амінокислоти, які миттєво пристосувалися до місцевих кліматичних умов. - повідомляє znaj.ua

Щоб підтвердити цю теорію, вчені пропонують відправити до відомої комети Чурюмова-Герасименко місію CAESAR ("Цезар"), для взяття зразків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчений Харківського національного університету ім.Каразіна (ХНУ) Станіслав Дудін бере участь у розробці плазмового двигуна. Про це повідомили в університеті, передає Новини Ю. 

Плазмові двигуни призначені для штучних супутників Землі і міжпланетних апаратів. Дудін — провідний науковий співробітник кафедри матеріалів реакторобудування і фізичних технологій фізико-технічного факультету ХНУ. Нещодавно він повернувся із Франції, де був у відрядженні і працював в команді по створенню двигунів.

Все буде Україна