«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Багато, довго і якісно: названо найкращі "чоловічі" продукти

Ці сніданки, обіди й вечері перетворять на постільного "монстра"

Для того, аби підвищити сексуальну активність, більшості чоловіків не потрібно вдаватися до допомоги медикаментів, а досить лише додати до свого раціону деякі продукти. Їх список автори, Чарлі Тернер і Лі Фостер, виклали на сайті Neat Nutrition.

Дієтологи стверджують, що те, що ви їсте, може разюче вплинути на сексуальне бажання. Так що перед тим, як вирішити, що ваш секс втратив іскру/став прісними/перетворився на рутину/перестав приносити задоволення, для початку зверніть увагу, що ви їсте.

Отже, список із семи суперфудів для чоловіків:

Риба

Продукти з високим вмістом вітамінів В, такі як риба, є основними факторами підвищення лібідо. Вітамін B3 відповідає за анаеробний метаболізм, який забезпечує сексуальну енергію і підвищує кровотік в статевих органах, а B6 регулює пролактин, відповідальний за сексуальну насолоду у чоловіків.

Вівсянка

Ніколи не варто пропускати сніданок - головним чином тому, що вівсянка збільшує кількість тестостерону в організмі. Дослідження в Інституті досліджень людської сексуальності в Сан-Франциско показали, що доданий в раціон овес поліпшив лібідо чоловіків всього за 8 тижнів.

Часник

Містить велику кількість сіроорганічного з'єднання алліцинц, яке має масу переваг для здоров'я, таких як антибактеріальні, протигрибкові та противірусні властивості. Крім того, алліцин збільшує кровотік, що впливає на ерекцію.

Брокколі і селера

Є продукти, вживання яких викликає сексуальний апетит і підвищує лібідо. Наприклад, селера містить андростерон, гормон без запаху, що виділяється через чоловічий піт, який діє на жінок збудливо. Брокколі також допомагає, видаляючи надлишковий естроген і, в свою чергу, збільшуючи рівень тестостерону.

Горіхи

Мигдальні, бразильські, волоські горіхи і арахіс підсилюють лібідо і запобігають статевому безсиллю, завдяки гормонально-регулюючим компонентам, які вони містять.

Чорний шоколад

По-перше, чорний шоколад підвищує рівень серотоніну і дофаміну, які є нейротрансміттерами, змушують вас відчувати себе щасливими, сексуальними і «в настрої». Він також покращує кровотік і розслабляє кровоносні судини - і відправляє кров в найпотрібніші місця.

Сироватковий протеїн

Багато хто знає, що для нарощування м'язової маси потрібен білок, але можуть і не знати, що вживання білка також допомагає підвищити рівень тестостерону. Білок життєво важливий для виробництва чоловічого гормону.

Джерело

Все буде Україна