«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Читай по губах: як по книзі розгадати чоловіка

Перевір його книжкову полицю

Експерти провели опитування серед самотніх дівчат. Вони з'ясували, що близько 85% жінок вважають, що книгофіли вельми привабливі та сексуальні. Давайте з'ясуємо, що може повідати про чоловіка його літературний смак. Про це пишуть в соціальній мережі Facebook.

Наукова фантастика

Як нонконформіст він цікавиться не тим, що зараз на піку моди. Він відкритий до нового, того, що іншим здається дивним. Не соромся пропонувати оригінальні ідеї для побачень.

Трилери

Можливо, хлопець – адреналіновий наркоман, який ловив кайф від ризику... Або йому просто подобається вирішувати головоломки. У будь-якому випадку запропонуй йому авантюрне побачення.

Сучасна публіцистика

Він інтелектуал, який хоче розширити свою базу знань. Навчи його того, чого він ще не вміє, і у відповідь він подарує тобі турботу.

Біографії

"Він цікавиться думками та життям інших людей тому ймовірно, вміє слухати", - запевняє директор Дослідницького центру психології ЗМІ, Ньюпорт-Біч Памела Рутледж.

Література для особистісного зростання

Швидше за все, він поставив перед собою якусь мету або хоче зрозуміти себе. Розкажи йому про свої наміри, і він допоможе тобі на твоєму шляху самовдосконалення.

За матеріалами:znaj.ua

Все буде Україна