«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чоловіки сходять з розуму: частини жіночого тіла, які магічним чином впливають на представників сильної статі

Те, що чоловіки люблять очима, вже давно доведений та беззаперечний факт. Саме це змушує багатьох жінок комплексувати з приводу плоскої попи або коротких ніг і всіма способами підкреслювати свої зовнішні достоїнства. Але соціологи, психологи та інші фахівці провели дослідження, опитавши багатьох чоловіків, щоб дізнатися, які частини тіла жінок найбільше їх приваблюють.

Виявилося, жінки приділяють особливу увагу зовсім не тим принадам своєї фігури.

Краса жіночого тіла неосяжна, але чоловіки більше всього виділяють 6 частин тіла, що здаються їм найбільш спокусливими. Про них тобі розповість редакція «Так Просто!» .

Що подобається чоловікам у жінках

Ступні

Красивий вигин жіночої маленької ступні полонить чоловічі серця. Головне — щоб вони були доглянутими. Так що не забувай про регулярний педикюр.

Руки

Ласкаві дотики і витончені жести дуже подобаються представникам сильної статі. Коли він бере тебе за руку, то бажає відчути ніжність, а не задирки. Живильний крем з приємним ароматом і пілінг раз у тиждень — ось секрет привабливих рук.

Пальці

8 з 10 опитаних чоловіків звертають увагу на пальці рук при знайомстві. Так що вибирай форму нігтів, яка буде візуально подовжувати твої пальці. А також не перевантажуй нігті різними стразами, малюнками, наклейками. Адже серед чоловіків є переконання, що чим простіша жінка, тим складніший її манікюр.

Спина

Рівна спина з гарним вигином і мочками Венери — це дуже спокусливо. Тому не забувай в спортзалі робити вправи для тонусу м'язів спини, а не тільки качати прес і сідниці.

Парочка зайвих кілограмів

Щічки, маленький животик і апетитні стегна подобаються чоловікам набагато більше, ніж модельна худоба, яка так цінується в світі моди і шоу-бізнесі. Чоловіки люблять м'яких жінок. Але врахуй, що це лише декілька кілограмів, а не ожиріння. 

Груди

Груди повинні бути акуратними і естетичними. Як не крути, але ця частина тіла заводить всіх чоловіків без винятку. Не потрібно зациклюватися на розмірі, одним подобається маленькі, іншим — великі. Також велику увагу приділяй зоні декольте, щоб не було ніяких висипань і зморшок.

Незалежно від того, як ти виглядаєш, треба себе любити, але не забувати вдосконалюватися . Адже оточуючі можуть вважати прекрасним те, що ти в собі ненавидиш. І можливо, ти таким чином перетворюєш свій козир в недолік. Краще концентруйся на те, щоб підкреслити свої достоїнства.

Джерело

Все буде Україна