«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чому не треба скаржитися на чоловіка

У мене немає хлопця, я не одружена, а протягом останніх двох років у мене не було жодних стосунків

Виховую одна сина. І я вам хочу сказати, що цей досвід – безцінний для моїх майбутніх стосунків. І знаєте що, я не просто злюся, я дуже злюся, коли якась заміжня панянка починає мені скаржитися на свого чоловіка. Ох, як я і злюся! І останній раз це було вчора, пізно ввечері, під час розмови, яку я опишу зараз нижче.

Життя в стилі “сінгл” навчило мене, що це неймовірно зручно, коли, чорт забирай, з тобою поруч є людина. Жива. Небайдужа. Рідна. Сильніша, ніж я в даний момент. Яка має гроші, коли вони закінчуються у мене. У якої є руки і губи (і не тільки), коли мені хочеться кохання. У якої є гора м’язів та сила, яка невластива жінці. Однак, мега важливо тут ще й те, що він (увага на монітори !!!) кожен день робить вибір БУТИ ЗІ МНОЮ!

Алло, заміжні дівчата та жінки, ви мене чуєте? Це говорю вам я – одинока людина. Ваш чоловік кожен день робить цей вибір. А всі ваші інфантильні пояснення, чому він так робить – повна нісенітниця.

Давайте розберемося по порядку:

– Він зі мною через дитину.

Еге-гей, подивіться статистику розлучень в сім’ях з дітьми, щоб зрозуміти, що для чоловіків це ніколи не було стимулом, щоб залишитися. Вони просто роблять те, що вини хочуть і дитина їх не зупиняє.

– Він зі мною, тому що йому так зручно.

Ага … звісно. Давайте подивимося правді в очі: що у вас є такого особливого, чого немає в інших? Ви – спадкоємиця великого капіталу? Ви його надійний перевірений партнер, який може зробити за нього його роботу? Ви – уособлення краси Анджеліни Джолі, і всі його друзі йому заздрять ?? Ні? Ааа …

Ви перете його шкарпетки, і готуєте йому їжу. Ага. Це так, це неймовірно зручно. Це прям “зашибісь”. Це саме те, заради чого варто терпіти всі ваші недоліки, істерики, мовчанки, погрози, образи, ваші комплекси і жирові складки, ранкові та вечірні депресії, головні болі замість траха, вашу маму з її самі знаєте чим … Заради пари чистих шкарпеток і тарілки борщу.

Ви і справді вважаєте, що чоловіки ідіоти? І не в змозі зіставити суми вкладення і прибутка? А взагалі, фінансисти – всі як один мужики. Ви їх недооцінюєте. Дівчата, просто подивіться на себе в дзеркало, і подумайте подумки: як часто ви буваєте задоволені? Як ви гадаєте, чи життя з вами – це шматок імбирного пряника, Ага… тут то й воно.

– Він робить це за інерцією.

Неможливо запустити силу інерції, коли немає усвідомленого вибору. Я перевіряла – ніяка інерція не включається. Людина ніколи не буде з тобою, і все. І ніякий закон інерції тут не діє.

– У нього немає кращого варіанта.

Є. Я – варіант трохи краще. Я не буду прогризати йому лисину, вимагаючи виконувати усі мої очікування, не буду нав`язувати і розповідати про почуття, які він повинен показувати і відчувати до мене. Крім того, я буду з ним тр*х*тись до напівсмерті, тому що це кайф для мене.

І коли він мені видасть на день лише 200-300 грн – я буду задоволена цим. У моєму житті бували дні, де протягом доби я жерла один хліб з майонезом, бо на більше у мене просто не вистачало грошей. Саме тому я скажу йому з вдячністю: спасибі тобі милий – цього більше, ніж достатньо. Як ви бачите, я все-таки варіант для нього трохи кращий, ніж ви. Однак, чомусь я одна, а ви з ним?!

– Він нікому не потрібен, крім мене.

Як це не потрібен? А мені? Перечитайте ще раз попередній пункт.

– Ще один домінуючий аргумент: тому що я – принцеса! Мужики прагнуть бути з такими, як я.

Добре, а тепер як казав мій улюблений начальник: “А тепер подумаємо на 10 сантиметрів вперед”. З чого ви це взяли? Згадали? Дитинко моя, не плутай батьківський оманливий шепіт з об’єктивною реальністю. Цей титул – вираз їх любові до вас, а не ваших достоїнств.

А що, власне, з цього “титулу” отримує ваш чоловік, яку користь? Ніякої. Ні спадкових земель, ні армії, ні скарбниці. Він отримує величезний геморой з постійним обслуговуванням ваших галюцинацій. Примхи, надуті губи, надумані проблеми і невідповідні витрати. Якщо він, в свою чергу, подумає на 10 сантиметрів вперед – приїхали, шукайте наступного. Якщо не подумає … – вам пощастило, принцесо. Звісно, якщо цей формат життя можна назвати везінням.

– А! Ледь не забула. Я – класна господиня. Без мене він нічого не зможе навіть зробити.

Зможе. Я сама бачила це на власні очі. Коли моя мама випала в астрал і перестала бути класною господинею, на арену вийшов мій тато-“роздовбай”. І виявилося, що він січе траву на 100 відсотків: де купити подешевше та як відкласти з своєї невеликої зарплати ничку на чорний день. Дати безголовій доньці грошей на дороге лікування. Купити не просто блендер, а зручний і красивий ..

Виявляється, що чоловік на це здатний. І жінка йому потрібна НЕ ДЛЯ ЦЬОГО. Якось я запитала тата: чому він з моєю мамою. Він не зміг відповісти, або я просто не запам’ятала його відповіді. А по словам моєї мами, він її ніколи не любив і не розумів. Ага…

Тільки він бідний прожив з нею усе життя, з усіма її заскоками. І помер від інсульту в 56 років. Напевно, йому було дуже зручно і комфортно в житті .. До речі, ховали на ті гроші, які він відкладав. А його дві улюблені дівчинки так і не змогли самі заробити на гідну останню путь для найдорожчого для них чоловіка.

Коли у вас з’являється претензія до вашого чоловіка – не дзвоніть мені. Просто прочитайте цей пост. І зрозумійте, нарешті, що щоденний вибір вашого чоловіка БУТИ З ВАМИ завжди присутній. Він – чоловік, який робить його кожен день. І цей вибір вартий, як мінімум, подяки… І поваги. Займіться краще собою, і щиро зізнайтесь собі: А що ви зробили для ваших стосунків, щоб вони стали міцнішими та кращими? Щоб вони були теплими, добрими та людськими?

Вам не подобається ваш чоловік? Амінь, краще пізно ніж ніколи. Підійдіть до дзеркала і дивлячись собі в очі дайте відповідь на питання: хто змусив вийти за нього заміж, попередньо надівш на вас кайдани. Такого лиходія не існує? Значить – це ваша помилка, і нема чому паяти комусь мозги. Як говорила моя не зовсім ввічлива бабуся: не хочеш срать – не муч ж*пу. Відійдіть на задній план і не заважайте вашому чоловіку, щоб його любили з усіма його недоліками, і щоб він був щасливим з кимось іншим.

Ні, хочете бути разом? Тоді сядьте і напишіть на листочку ваші дії по відношенню до нього за останній тиждень. Включаючи сексуальний страйк, дзвінки без відповіді (нехай понервує), красиві жіночі наряди, щоб він поревнував, незалежний вигляд, щоб знав, що він не такий вже й важливий. Зрозумійте ,нарешті, що саме ці ВАШІ дії приведуть ВАС до любові і розуміння.

Джерело

Все буде Україна