«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чому не варто вживати дешеві вина?

В акційних пропозиціях найчастіше використовують продукцію недобросовісних виробників.

Вино до шашлику зі знижкою зараз можна знайти за тридцять гривень. Журналісти з'ясували, безпечний такий алкоголь і чому він такий дешевий. Українці від пропозиції заощадити не відмовляються. Але якісне вино не може коштувати 30-40 гривень, запевняє сомельє Євген Колчанов.

"Недобросовісні виробники додають ароматизатори хімічного складу, смакові добавки, можуть додавати спирт не виноградного походження, можливо навіть технічний", - попереджає Колчанов.

У дешевому вины може бути більше цукру для приємного смаку і консерванти, щоб напій довше зберігався. Уже візуально сомельє зауважує, що акційне вино світліше, ніж в пляшці. І його смак насиченіший. На упаковці акційного вина виробник чесно вказує, що використовував виноматеріал неповного бродіння. Штучні компоненти у вині, посилені спиртом - справжня бомба для печінки і підшлункової, застерігає імунолог Борис Скачко.

"В червоних винах найчастіше використовують барвник азерубін, а це канцероген, який може бути передумовою онкології - раку шлунка, стравоходу, порожнини рота", - говорить Скачко.

Імунолог радить вибирати сухі вина - в них немає цукру, а значить хоча б на один шкідливий компонент менше.

Джерело

Все буде Україна