«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вівчарку випустили погуляти, а вона принесла господарям згорток з великою сумою грошей

Неймовірна на перший погляд історія сталася у Бердичеві. Німецька вівчарка, яку господарі випустили побігати, принесла в зубах газетний згорток з великою сумою доларів.

 

Про це повідомляє видання Berdichev.biz з посиланням на господарів собаки. 

Інцидент стався у приватному секторі Бердичева. Молода сім’я не так давно завела собі собаку породи німецька вівчарка, щоб та охороняла будинок. Собака більшу частину часу мешкає у просторому вольєрі на вулиці, де господарі для неї обладнали теплу будку.

Коли пес підріс, його стали випускати ночами бігати по всій території двору. Однак у дворі собаку стає нудно і іноді вона перестрибує паркан і гуляє по навколишніх вулицях. Але до ранку завжди повертається додому.

В один із січневих днів до господарів пса забігла сусідка в сльозах і розповіла, що вона разом з чоловіком напередодні ввечері поверталася з чоловіком гостей і десь по дорозі чоловік упустив згорток, в якому було $7000. Ці гроші вони зайняли на купівлю автомобіля. Пропажа виявилася вранці, коли вони перевірили кишені курток.

Читайте також: Чим особливий Другий Святвечір. Що обов’язково треба зробити напередодні Водохреща

Гроші знайшлися зовсім випадково. Господиня вирішила днем погодувати пса і для цього пішла в його вольєр у дворі. І виявила там…газетний згорток з зниклими грошима, правда, трохи погризений.

Певно, вівчарка, під час нічної вилазки, знайшла гроші і принесла їх в свій вольєр. Господарі собаки поспішили повернути своїм сусідам втрачені гроші, а ті в подяку купили для пса величезний мішок елітного корму.

Джерело

Все буде Україна