«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чому важливий перший секс: психологи прийшли до несподіваного висновку

Перший секс може спророкувати тривалість відносин в парі. До такого висновку прийшли каліфорнійські вчені.

Так, психологи з Каліфорнійського університету (США) прийшли до висновку, що люди, які залишалися задоволені першою близькістю, прагнуть продовжити відносини і їх романи будуть більш довгостроковими і щасливими. Часто пари, яким перший секс приніс задоволення, укладають міцні союзи.

Результати досліджень опубліковані в науковому виданні Journal of Experimental Psychology: General. Відповідно, на думку вчених, чим краще перша близькість між партнерами, тим вище ймовірність, що відносини будуть тривалими і серйозними.

Опитавши понад 800 осіб різного віку, автори дослідження відзначили, що короткострокові і довгострокові відносини починаються однаково, а відмінності стають помітні після того, як люди проводять разом кілька тижнів або місяців. У міру розвитку відносин учасники частіше демонстрували прихильність і турботу в тих союзах, які ставали тривалими, ніж у тих, які раптово обривалися.

"Найбільш цікаві моменти у відносинах відбуваються до того, як люди опиняються в одному ліжку", - відзначає провідний автор дослідження Пол Іствік, додавши, що саме в цей період люди думають про перспективи спілкування з партнером.

При цьому вдалося встановити, що і в короткострокових, і в тривалих відносинах інтерес до партнера зростає з однаковою швидкістю. Але якщо в короткострокових він у якийсь момент починає сходити нанівець, то в тривалих - продовжує наростати.

Ця відмінність спостерігається саме після першого сексу. За словами Іствіка, люди, які залишалися задоволені першою близькістю, прагнули продовжити відносини, у той час як ті, хто не були у захваті, поступово зводили відносини нанівець.

Джерело

Все буде Україна