«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Дерматологи бють тривогу: 7 звичних засобів, які не можна наносити на шкіру обличчя

В Інтернеті можна знайти безліч порад про те, як зробити шкіру обличчя молодшою, чистішою і ніжною. Одні радять наносити крем для рук, так як він жирніший і розгладжує зморшки. Інші — лікувати акне спиртовмісними засобами, які сушать шкіру. Треті — вмиватися милом, щоб позбутися чорних цяток. Але дерматологи попереджають, що робити цього не можна. Вони назвали 7 засобів, які не варто наносити на обличчя, щоб потім не сидіти в довгій черзі до лікаря.

1. Спиртовмісні засоби

Якщо у вас жирна шкіра і ви хочете поліпшити її стан за допомогою спиртовмісних засобів, у вас нічого не вийде. Вони її спочатку висушать, а потім шкірне сало почне утворюватися ще сильніше. При цьому покрив стане вразливим до запалень.

2. Вазелін

Вазелін може впоратися з порізами та укусами, а також прибрати сухість. Але наносити його на чутливу шкіру обличчя не рекомендується. Він забивається в пори і забруднює їх.

3. Мінеральне масло в складі косметики

Денді Енгельман, доктор Манхеттенської клініки дерматології та косметичної хірургії, каже: «Мінеральне масло може забивати пори. У підсумку це призведе до висипань на обличчі, появи чорних цяток і білих вугрів» . Щоб дізнатися, чи є мінеральне масло в складі продукту, шукайте на етикетці напис liquid paraffin (рідкий парафін), paraffin oil і paraffinum liquidum (парафінова олія), petrolatum liquid і petroleum oil (рідкий вазелін), white oil (біле масло) або mineral oil.

4. Перекис водню

Напевно ви не раз бачили в Інтернеті рецепти домашніх масок, до складу яких входив розчин перекису водню. На жаль, він не позбавляє від акне і пігментації. Замість цього може «спалити» шкіру і викликати лущення.

5. Мило

Мило має лужну основу, тому при вмиванні порушує кислотний баланс. Він важливий для підтримки корисної мікрофлори, яка захищає шкіру від шкідливих мікробів і впливу навколишнього середовища. Часте умивання з милом призведе до сухості, лущення і висипань.

6. Скраб з абразивними частинками

«У більшості людей немає ніяких причин, щоб використовувати скраби для обличчя з абразивними частинками» , — говорить більшість косметологів. Вони тільки пошкоджують ніжну шкіру обличчя. Якщо у людини акне, то ситуація може тільки погіршитися. Щоб уникнути подразнення шкіри, використовуйте спонж і кремоподібні скраби. Чудовим ефектом володіють поверхневі кислотні пілінги, які знімають омертвілі частинки шкіри.

7. Крем для інших частин тіла

Якщо ви вважаєте, що різні креми для кожної частини тіла — маркетинговий хід, ви помиляєтеся. Шкіра на тілі людини не однакова. Наприклад, на руках вона більш жорстка і груба, ніж на обличчі, а також часто піддається впливу мийних засобів і зовнішніх чинників. Шкіра обличчя чутлива, і їй не підходять жирні креми для рук. Навіть можете звернути увагу на склад — він абсолютно різний. Велика кількість пом’якшувальних речовин в кремі для рук може стати причиною набряків на обличчі, а збільшена доза гліцерину пересушить шкіру обличчя.

Не наносіть ці 7 засобів на шкіру, якщо не хочете потім усувати наслідки. Поділіться цією статтею зі своїми близькими — нехай не здійснюють цих помилок.

Джерело

Все буде Україна