«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Росію і Білорусь не запросили на похорон королеви Єлизавети II

Запрошення не похорон також не відправили до М'янми.

Великобританія не запросила Росію і Білорусь на похорон королеви Єлизавети II. Також на похорон не запросили представників М'янми. 

Про це з посиланням на джерело в британському уряді повідомляє Reuters.

"Великобританія разом зі своїми західними союзниками прагнула ізолювати Росію і її союзницю Білорусь на світовій арені за допомогою економічних санкцій та інших заходів у відповідь на вторгнення Москви в Україну. М'янма і її Збройні сили також піддалися британським санкціям, оскільки Лондон посилює підтримку громади рохінджа в країнах Південно-Східної Азії", - вказує видання.

На похорон королеви, які будуть проходити в Лондоні, запрошені близько 500 іноземних високопоставлених осіб. Запрошення були розіслані президентам більшості країн, з якими Британія веде дипломатичні відносини. РФ і Білорусь до цього списку не входять.

Очікується, що на похоронах з'явиться президент США Джо Байден і його дружина, прем'єр-міністри Канади, Австралії, Нової Зеландії та багатьох інших країн. Відзначається, що церемонія прощання з Єлизаветою II стане одним з найбільших дипломатичних зборів Великобританії за останні роки.

Все буде Україна