«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Фітнес-тренер радить, як підтягнути руки до літа

Коли стовпчик термометра щодня піднімається вище, хочеться одягти футболку чи майку. Однак оголені руки стають справжньою проблемою для тих, хто не може похвалитись пружною шкірою у зоні трицепсів.

Та не поспішайте тягати залізо та затято відтискатись від землі! Це не допоможе, повідомляє expres.ua.

Експрес-онлайн. "Із проблемою жирових відкладень на руках частіше стикаються жінки, – каже Сергій Потребко, фітнес-тренер. – Перш за все це пов'язано із генетичними факторами. Також цю проблему спричиняє неправильне харчування. Коли людина відмовляється від сніданку, їсть рідко, організм починає накопичувати жирові запаси.

Майже 90 % об'єму "обвислих" рук – жир. Тому підходити до боротьби з цією проблемою варто комплексно. Прокачка трицепсів тут не допоможе: жир залишиться, а руки збільшаться в об'ємі за рахунок м"язів.

Окрім того, жир не зникає з тіла локально. Якщо ви хочете гарні руки – будьте готові до втрати об'ємів усього тіла. Найкраще допоможуть кардіотренування та базові вправи. Наприклад, звичайні присідання. Робіть акцент на такі фізичні навантаження, які "розганяють" обмін речовин і спонукають організм спалювати жирові відкладення.

При правильному харчуванні та регулярних фізичних навантаженнях можна суттєво покращити стан ваших рук навіть за місяць!".

Все буде Україна