«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 29 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 29 січня 2019 року.

Овен

До настання вечора Овнів навряд чи чекає щось цікаве. Добре присвятити денні години простим заняттям, які допоможуть відволіктися від неприємних думок і зняти емоційну напругу. Увечері пожвавиться інформаційний потік, у вас і оточуючих з'явиться енергія або прокинеться цікавість. Саме на вечір краще планувати контакти, поїздки, навчання, серфінг в мережі, заняття спортом, ділові акції, побачення, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні Тільцям доведеться орієнтуватися на атмоферу у своєму оточенні або підлаштовуватися під настрій конкретних людей, наприклад, партнера. Не виключено, що аж до вечора ви будете перебувати в очікуванні або в положенні низького старту. Новин і змін варто чекати не раніше вечора. Черговий виток подій стане несподіваним і хвилюючим, особливо, якщо в справі замішані фінанси і особисті симпатії.

Близнюки

Близнюкам варто почати день з рутини, щоб звільнити вечір для більш приємних справ, наприклад, романтичного побачення. В кінці дня складуться умови для гармонізації відносин з окремими людьми або зростання популярності серед широкої аудиторії. Щоб успіх був повним, не варто прагнути в лідери та безумовні авторитети. Важливо врахувати чужий настрій, очікування і смаки, дати право першого ходу в грі партнеру.

Рак

Сьогодні Раки схильні займатися лише тим, що подобається. Вдень багатьом Ракам не захочеться перенапружуватися, можлива лінь або пасивність. В кінці дня ви будете зі зростаючим ентузіазмом робити те, що вам цікаво і приємно. Може зіграти роль особисте почуття, наприклад, симпатія до колеги. Добре, якщо ваше захоплення виявиться ще і корисним: співпаде з професійним обов'язком, допоможе зміцненню здоров'я.

Лев

У першій половині дня Левам краще зайнятися нескладними побутовими клопотами чи іншими справами, що не потребують надмірної напруги сил. Якщо ви впали в смуток або розгубили енергію, вас неодмінно підбадьорить вечір. Це щасливий період для вільної творчості, любовних авантюр, духовних пошуків, вдалий для бізнесу, занять спортом, тренінгів та активного відпочинку, сприятливий для виховання дітей.

Діва

До приходу вечора Дівам доведеться орієнтуватися на обстановку, яка виявиться не дуже динамічною. Можлива надмірна вразливість, під впливом емоцій може дати збій раціональне мислення. Навряд чи будуть продуктивними пошуки, контакти, короткі поїздки. Увечері ваша увага буде прикута до будинку, сім'ї або далекої батьківщини, на ваші плани вплине якась значуща подія або її передчуття.

Терези

Терезам варто планувати будь-які заходи на вечір. На початку дня важко очікувати якоїсь динаміки, доречні лише рядові клопоти і дрібні справи..Не варто про щось домовлятися заздалегідь, оскільки в кінці дня багато чого зміниться, причому в кращий для вас бік. Ви зможете отримати інформацію, почути приємне запрошення або цікаву пропозиція, відправитися в поїздку або почати готуватися до неї.

Скорпіон

Основну частину дня Скорпіонам краще провести в злагоді з собою, своїми потребами, звичками і самопочуттям. У поточних справах інтуїція підкаже багатьом представникам знаку потайну вичікувальну тактику, яка виявиться для них найкращою. Увечері зростуть апетити, може з'явитися тяга до щедрості і марнотратства. У такій широті забаганок немає нічого поганого, якщо дозволяють бюджет і здоров'я.

Стрілець

Першу половину дня Стрільцям краще провести на самоті. Це вдалий час для відновлення особистої енергетики, а якщо необхідно, то і для поправки здоров'я. Відпочинок та профілактика захворювань позитивно відіб'ються на вашій зовнішності і впевненості в собі, і в кінці дня ви будете чарівні. На вечір можна планувати будь-який захід, особливо творчу акцію, поїздку, шопінг або побачення.

Козеріг

В цей день Козерогам не варто ставити перед собою грандіозні цілі. Перша половина дня розташовує до пасивності, ви навряд чи знайдете сили для нового кроку. Ввечері у вас з'явиться привабливий стимул або надихаючий приклад, але приз, на який ви націлитесь, буде містити в собі пастку. Можливо, це буде не зовсім те, чого ви потребуєте, або вам доведеться поступитися лаврами переможця комусь іншому.


Водолій

Ранок може стати для Водоліїв нудним або розчаровуючим, але втрачати надію не варто. Вечір відкриє перед вами перспективи майже в будь-якому напрямку. Можливо, доведеться вибрати їх всі, щоб не упустити щось важливе. Ймовірна новина чи свіжа ідея. Варто використовувати ситуацію по максимуму: можна дати відмінний старт на майбутнє особистісному зростанню, оригінальним проектам або щасливим відносинам.

Риби

В ранкові і денні години Риби залишаться пасивними мрійниками і не будуть схильні кардинально міняти своє життя. Увечері багато що почне залежати від ступеня вашого честолюбства, масштабу запитів, сили долаючих вас почуттів і спокус. Якщо ви вирішили ризикнути і зробити крок у напрямку до реалізації своїх бажань, важливо відкинути всі колишні шаблони і вчасно зробити нетривіальний дотепний хід.

Все буде Україна