«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як отpимати зцiлення? 7 дyже простих думок

Я дуже багато разів в своєму житті бачив, як люди отримували зцілення від Бога. Але найяскравішим з недавніх прикладів є зцілення моєї дружини Іни (це не помилка, її ім’я дійсно пишеться з однією літерою «н»). Історію її зцілення я збираюся детально описати в іншому блозі, але зараз скажу тільки одне, що Іна тяжко хвoріла більше 4 років, і ми весь цей час продовжували посилено молитися.

Моя дружина отримала яскраве і чудесне зцілення трохи більше двох років тому, а саме 25 січня 2016 року, в день народження нашої третьої дочки Маккенни (ось тут два «к» і два «н»). Це сталося не в церкві, і навіть не під час молитви, а під час пoлoгів.

Іноді Бог приходить не з того боку, з якою ми Його очікуємо. Згадайте історію Неємана. Він образився на Єлисея за те, що той сказав йому йти в Йордан і зануритися сім разів. Неєман заперечував: «А я думав, що Єлисей вийде, покладе на мене руки і помолиться за моє зцілення» Певні очікування і забoбони мало не завадили Неєману отримати чудо від Бога.

Сьогодні я хотів би викласти 7 простих думок, які, я вірю, допоможуть вам отримати ваше зцілення.

Найперше, що потрібно для отримання зцілення, це віра.

Ми повинні вірити, що Бог може і хоче нас зцілити. Біблія стверджує, що Бог вже все зробив для нашого зцілення. В Ісаї 53: 5 написано: рaнами Його ми зцілилися! Я помітив, що в тих церквах, в яких не вірять, що Бог сьогодні зцілює, зцілення не відбуваються. І, навпаки, в тих церквах, де вірять і сповідують зцілення, люди зцілюються.

Тривала віра.

Багато людей вірять тільки до певного моменту, а потім здаються. Коли Ісус йшов до дому Яіра для того, щоб зцілити його дочку, його відвернула жінка, яка хвoріла 12 років. Поки Ісус метушився і розмовляв з цією жінкою, дочка Яіра пoмeрла.

Друзі Яіра радили не турбувати більше Учителя та йти готуватися до пoхoрону. Почувши це, Ісус сказав йому: «Не бійся, тільки віруй!» (В англійському перекладі: «Продовжуй вірити!»). Продовжуй вірити, не дивлячись на обставини, продовжуй вірити, навіть якщо ситуація погіршується!

Нам важливо розуміти, хто є автором хвoроб.

В Ісаї 53 написано, що Ісус забрав наші хвoроби і наші гріхи. Бог не хоче, щоб ми хворіли, так само як Він не хоче, щоб ми грішили. Багато людей думають, що хвoроба це воля Божа. Якщо хвoроба це воля Божа, тоді чому люди приймають таблетки, тим самим противляться Його волі. Перед тим, як молитися за зцілення, важливо розуміти, що хвoроба – не від Бога.

Бути конкретним і специфічним в молитві.

Дуже важливо в молитві конкретно називати те, що ви хочете отримати від Бога. Одного разу до Ісуса привели слiпу людину. Побачивши його, Ісус запитав: «Що ти хочеш?». Ви коли-небудь замислювалися чому Ісус так запитав? Хіба не зрозуміло, що хоче слiпий? Або, будучи Богом, хіба Ісус не знав, що йому потрібно? Бог хоче, щоб в молитвах ми були точні і конкретні.

Сповідування.

Знайди місце в Біблії, яке говорить про зцілення, і молися на цій підставі. Якщо Бог це робив раніше, Він може це зробити і сьогодні. Якщо Він це робив комусь, Він може це зробити і для тебе. Нещодавно я купував собі одну велику річ і попросив продавця зробити мені знижку.

Він мені відповів: «Всі наші угоди фіксуються в інтернеті, тому якщо ми зробимо це для тебе, тоді ми будемо зобов’язані це робити і для інших. Якщо хтось відкопає, що ми це зробили комусь, ми зобов’язані будемо це зробити і для нього». Якщо Бог зцілив когось, Він може зцілити і тебе!

Проголошення.

Бог наділив усіх віруючих духовною владою, і ми маємо право наказувати хвoробам забратися з нашого тiла. В Євангелії від Марка 11:23 написано: Майте віру Божу, бо істинно кажу вам: як хто скаже горі цій: порушся та й кинься в море, та не сумніватиметься у своїм серці, але матиме віру, що станеться так, – буде йому, що б не сказав.

За своє зцілення потрібно воювати! Коли моя мама злaмала ногу, вона купила книгу Кеннета Хейгін і почала проголошувати своє зцілення. Одного разу, вона мені сказала: «Багато хто критикує Хейгін за вчення про сповідання. Я в цьому сильно не розбираюся, але знаю одне, у мене це спрацювало! »

Продовжувати вірити і молитися, навіть якщо не видно результату.

Я для себе зрозумів одне: наш Бог – Цілитель, незалежно від того, видужав я чи ні. Цілитель це Його ім’я. Сутність Бога визначається не тим, що я відчуваю або через що я проходжу, а тим, що написано в Його Слові. Якщо Бог сказав, що Він Цілитель (Вихід 15:26), то ніякі обставини або негативний досвід не можуть піддати це сумніву.

Роман Савочка

За матеріалами

Все буде Україна