«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як зберегти пристрасть у шлюбі

Напевно, в будь-якій парі рано чи пізно може наступити період взаємного охолодження. Так, ви як і раніше любите один одного, але сексуальні відносини поступово втрачають свою гостроту і привабливість. 6 наших порад допоможуть повернути колишні часи!

1. Зрозумійте, чого вам хочеться: піклування або пристрасті?

Не дивно, що любовні ігри, першорядні на самому початку роману, в якийсь момент відходять на другий план. За словами психологів, в основі тривалих і успішних сексуальних відносинах лежать дві базові потреби людини: перша – в безпеці та захисті, друга – в спонтанності і ризику. Погоджувати їх один з одним надзвичайно важко. В якийсь момент ми, самі того не підозрюючи, починаємо вимагати один від одного двох взаємовиключних речей: нам хочеться, щоб партнер був нам самим дбайливим другом і пристрасним коханцем одночасно.

2. Зберігайте дистанцію

Знаменитий психотерапевт Естер Перель вивчає природу бажання. Вона провела експеримент, запитавши подружні пари в 20 країнах світу, коли у них виникає найбільш сильний потяг (сексуальне або емоційний) до партнера. Найчастіше і чоловіки, і жінки говорили, що найбільшу тягу до своєї другої половинки вони відчувають, коли знаходяться в розлуці і мають можливість фантазувати про швидку зустріч.

Друга за популярністю відповідь звучала приблизно так: «Я любуюся своїм партнером, коли вона займається улюбленою справою або знаходиться в центрі уваги оточуючих завдяки своїй привабливості і розуму». Висновок простий: справжня пристрасть можлива тоді, коли між подружжям існує певна дистанція. Відчуття, що чоловік не належить вам повністю, – відмінний афродизіак, що дозволяє зберегти еротичний інтерес друг до друга на довгі роки.

3. Мрійте!

Як не дивно, задоволення від сексу ніяк не залежить від різноманітних еротичних експериментів, покликаних відродити згаслу пристрасть. Дійсно насиченими, різноманітними і спонтанними ваші сексуальні відносини допомагає зробити… уява! Ваші фантазії повернуть відчуття новизни, додадуть блиску в очах і розширять межі спільного з чоловіком еротичного простору. До речі, навіть просто думаючи про секс з чоловіком, ми маємо можливість випробувати неймовірно збуджуюче відчуття «передчуття». Прелюдія повинна починатися у вашій голові – задовго до того, як ви обіймете один одного.

4. Визнайте, що у вас є право на задоволення

Причини, за якими люди перестають відчувати від сексу радість, можуть бути самими різними: одні вважають свою фігуру неідеальною, в інших не виходить відключитися від робочих проблем, треті страждають хронічною втомою. За низкою турбот ми перестаємо відчувати власну унікальність і значимість, підсвідомо починаємо карати «погану» себе позбавленням задоволень, і секс зазвичай потрапляє «під скорочення» одним з перших. Поверніть собі право на радість життя: всі ці важливі соціально-побутові функції не повинні затуляти вашої потреби одне в одному.

5. Будьте егоїстами

Будь-яке бажання завжди егоїстичне, а сексуальний потяг егоїстичний подвійно. Отже, для того щоб зберегти пристрасть, подружжю потрібно навчитися повністю звільнятися від численних «треба», «повинна» і «так прийнято». Визнайте один за одним право на «власний еротичний простір», в якому ви звільнені від усіх соціальних і сімейних обов’язків, і скоро ви помітите, як якісно зміниться ваше загальне ставлення до сексу.

6. Живіть справжнім

Навіть у найбільш гармонійних парах сексуальні відносини переживають періоди злетів і падінь. Люди, які зуміли зберегти потяг один до одного, не вважають ці періоди вироком інтимного життя: вони розуміють, що пристрасть можна повернути, і знають, як це зробити. А ось чекати, що проблема розсмокчеться сама собою, не варто: дійте! Використовуйте будь-які моменти, щоб побути один з одним наодинці.

Якщо немає можливості поїхати в романтичну відпустку, зніміть номер у готелі на кілька годин, сховайтеся від усіх, вимкніть телефони, пориньте в давно забуту атмосферу безтурботності і свободи. Ви знову станете один для одного найближчими людьми на світі – зовсім як у ті часи, коли ваш роман тільки починався!

Джерело

Все буде Україна