«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Якщo у вас важкий період в житті, прoчитайте цю молитву. Дужe пoтужна!

Цієї молитви мене навчила бабуся… Вона не раз мене рятувала! Пам’ятаю не вірила я ще, залишилися з чоловіком в чужій країні, ні знайомств, ні грошей … Залишалося тільки на Бога сподіватися.

Я згадала про цю молитву і всю ніч гаряче молилася. І допоміг нам Микола Угодник-в той день чоловікові зателефонували і запропонували хорошу работу. С тих пір я повірила. Джерело

Ділюся з вами цією надзвичайно сильною молитвою. Не всі вірять в силу молитов, однак, при виникненні серйозних життєвих труднощів часто просять допомоги у вищих сил.

Найбільші святі, які довели за життя свою праведність і непорочність душі, багато століть доносять благання про допомогу Отця Небесного.

Саме такою людиною був Святий Миколай, якому моляться мільйони віруючих.

За свідченням багатьох людей, молитва Миколі Чудотворцю, що змінює долю, дійсно допомагає, рятує від усіляких бід, проблем і хвoроб.

Народ вірить, що молитва чудотворцеві змінює долю. Він чує тих, хто молиться і допомагає всім, кому потрібна підтримка у важкій ситуації.

До нього звертаються з проханнями про заступництво, здоров’я, заміжжя, умиротворення душі та іншої допомоги.

Святитель Миколай вважається покpoвителем моряків, мандрівників, так як при житті він зміг приборкати бурю в морі.

Молитва Миколі Чудотворцю – одна з найсильніших.

Якщо молитва дійсно щира, йде з самого серця, вона може змінити життя людини на краще, зцілити і зробити диво.

Сприятливі зміни відбуваються не тільки в житті самих молільників, а й тих, про кого вони моляться.

Чудотворець допомагає навіть в найважчих і, здавалося б, безвихідних випадках.

Дієвість цієї молитви підтверджена багатьма чудесами, які відбулися з тими, хто за допомогою щирого молитовного звернення зміг змінити своє життя в кращу сторону.

Радуйся, у шатах ангельських наpoджений, якоже у плоті чистій радуйся, і водою і вогнем хрещений, яко же у плоті свят.

Радуйся, наpoдженням своїм батьків; радуйся, силi душевній що після різдва явилася. Радуйся, сад землі обітниці, радуйся, кольорам Божественних насаджень. Радуйся, лозо доброчесна винограді Христовій; радуйся, древо чудоточне раю Ісусовому, радуйся, миро Христових пахощів. Радуйся, бо через тебе відганяються ридання, радуйся бо через тебе приноситься радість. Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколаю, великий чудотворче!

Радуйся, образі ягнят і пастирів; радуйся, святе очистилище моралі. Радуйся, чеснот великих вмістилище; радуйся, святині чисте і чесне житло! Радуйся, світило всесвітлий і вселюбимий;  Радуйся, гідний Ангелів співрозмовнику; радуйся, добрий чоловіків наставниче! Радуйся, правило віри благочестивої; радуйся, образі лагідності духовні! Радуйся, бо через тебе від пристрастей тшлесних позбавляємося; Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколаю, великий Чудотвоче! Пише - ukrainians.today

Все буде Україна