«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мої думки про гроші після того, як я скуштував і багатства, і бідності

Я побував у фінансових ситуаціях, коли не міг собі дозволити навіть піцу. Я знаю, яке це мати більше грошей, ніж ви можете витратити. Я знаю, яке це бачити, як ваші цілі перетворюються на живі гроші. Випробувавши ці дві крайнощі бідності і багатства, я дещо дізнався про гроші.

Ваш мозок робить гроші

Відчуття багатства або бідності пов’язане з вашим мозком. На вашому рахунку у банку може бути 100 доларів і ви можете вважати себе найбагатшим хлопцем або дівчиною у світі. Відчуття міри багатства пов’язане з вашим внутрішнім програмуванням.

Якщо ви практикуєтеся в тому, щоб бути вдячним за те, що у вас є, ви вже вважатимете себе багатим. У вас можуть бути усі гроші світу, але ви все одно вважатимете себе бідним.

У один період мого життя мені завжди здавалося, що мені треба більше. Мені увесь час здавалося, що мені мало. Коли я у своєму житті пройшов увесь етап трансформації особового розвитку, мені раптом стало здаватися чудовим мати лише досить грошей на чашку гарячого шоколаду!

Будьте обережні щодо того, що світ говорить вам про гроші. Ви повинні визначити різницю між багатством і бідністю. Гроші на вашому банківському рахунку не дадуть відповідь за вас на це питання.

Сенс життя і гроші

Коли я відкрив сенс свого життя, гроші раптом перестали бути такими ж важливими. Дивним було те, що вони стали знову з’являтися в моєму житті, хоча я на них не зосереджувався. Людей притягував зміст, який я надав своєму життю, який потім і почав приносити мені більше грошей.

Я раджу усім, хто читає цю статтю, зосереджуватися на пошуку сенсу свого життя. Якщо ви не можете його зрозуміти, тоді створіть його. Подумайте про тих, ким ви захоплюєтеся і про їх сенс життя, і створіть для себе щось подібне.

Якщо ви хочете надихати людей, робіть це. Якщо ви хочете створити бізнес, який приносить дохід – робіть це. Якщо ви хочете писати такі корисні публікації в блогах, як ці – робіть це. Впродовж того часу, коли у мене було стільки грошей, що я не знав, що з ними робити, я не мав ані найменшого уявлення про те, навіщо я опинився на цій Землі. Я імпортував віджет A, заробляв трохи грошей, імпортував віджет Б, а потім починав все спочатку.

Я здавався собі роботом, що повторює певний процес. У кінці процесу я збільшував свій рахунок у банку ще на кілька нулів. Зрештою, ці нулі на моєму банківському рахунку мені дуже швидко надокучили. Як тільки я знайшов те, що приносило мені радість і допомагало іншим, зосередження на збільшенні числа нулів в сумі на моєму банківському рахунку зникло.

Я не говорю, що гроші не важливі

Якщо ви щойно прочитали, що Тім Деннінг думає, що гроші не мають значення, отже, ви мене не зрозуміли. Гроші мають значення, але вони не мають бути головною метою вашого життя. Вашою головною метою має бути знаходження сенсу життя, який приведе вас до того, що саме вас мотивуватиме.

Ця мотивувальна діяльність потім може трансформуватися в грошову форму та дати вам необхідні для життя ресурси на кшталт їжі і даху над головою, а, можливо, і нагоду відпочивати час від часу. Я просто хочу, щоб ви відчули, що гроші не є головною метою вашого життя.

Сенс можна також знаходити в найпростіших радощах життя

Я пам’ятаю відчуття, яке я отримав від читання книги “Необмежена сила” (англ. Unlimited Power). Я пам’ятаю свої відчуття, коли я вперше закохався. Я пам’ятаю, як класно було уперше їхати відпочивати за кордон.

Усі ці спогади надавали сенс моєму життю і змушували мене щось відчувати. Кожен спогад створював цілий ряд емоцій, які я досі згадую, коли я думаю про минуле. Сенс життя прийшов до мене через прості задоволення.

Мені не потрібний “Ламборджині” вартістю в мільйон доларів, щоб я міг відчути себе на вершині світу. Можливість повалятися з друзями на пляжі і при цьому не витрачати ніяких грошей дає мені більше, ніж я міг уявити. Якби ви сказали мені це п’ять років тому, я назвав би вас брехуном. Побувавши і багатим, і бідним, я тепер розумію, що означають для мене гроші: не багато.

Фінальні слова про гроші…

Зосереджуйтеся на тому, ким ви можете стати. Знайдіть або створіть сенс свого життя, який не обмежується грошима. Виходьте за рамки того, що суспільство говорить вам про гроші. Більшість його оповідок є брехнею. Гроші не дадуть сенсу вашому життю і не зроблять вас щасливими. Тільки ви самі можете створити щастя і знайти сенс свого життя.

Джерело:ТУТКА

Все буде Україна