«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Нашумівша ранкова звичка: вода з медом натщесерце

Позитивний вплив медової води на організм вже доведено давно. Одна чайна ложка меду, розведена в склянці води, – це лікарський напій.

Розчин меду за складом подібний до плазмі крові. Готуючи його, ні в якому разі не кидайте мед в гарячу воду, інакше він втратить свої корисні властивості і стане токсичним. Вода повинна бути холодною або теплою, щоб мед її структурував і утворив в ній кластерні зв’язки. Пийте її вранці натщесерце і отримаєте величезну користь для організму.

Користь води з медом

Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту,
Відновлює мікрофлору кишечника,
Позбавляє від дисбактеріозу,
Підвищує імунітет,
Зцілює від хронічних бронхітів і нежиті,
Розріджує слиз, який накопичується в легенях.
Виводить паразитів з травних органів.
Позбавляє від шлаків, застоїв, калових каменів.
Очищає весь організм на клітинному рівні.
Завдяки своїй гігроскопічності, позбавляє від енурезу.

Користь води з медом вранці

В лікувально-профілактичних цілях таку воду потрібно пити натщесерце відразу після пробудження. І не більше склянки, як і будь-якими ліками, нею не варто зловживати. Якщо ви вип’єте літр відразу, то не станете здоровішими.

Випита залпом вода потрапляє в кишечник, і крізь його стінки негайно вбирається в кров. Користь меду з водою вранці незаперечна. Медову воду можна також застосовувати зовнішньо. Протирати нею лице, використовуючи як натуральну косметику. Вона живить шкіру, робить її ніжною, м’якою і бархатистою.

Після трудового дня теплий медовий чай з корицею діє заспокійливо. Бажаючі схуднути п’ють його перед сном. Хоч мед і солодкий, але в потрібних пропорціях і в поєднанні з корицею діє як жироспалювач.

Скип’ятіть воду. Чашкою окропу залийте пів чайної ложки кориці. Коли напій охолоне, додайте в нього чайну ложку меду.

Пам’ятайте: щоб висока температура не зруйнувала ферменти меду, додавати його потрібно тільки в теплу або холодну, але не гарячу воду. Кориця з медом позбавить від причин, за якими акумулюється жир в організмі, таких як токсичні відкладення в шлунково-кишковому тракті або підвищена лужна реакція крові.

Мед – це солодкість, тому, вживаючи його, потрібно пам’ятати про міру. Але не всі солодощі однакові. Наприклад, цукор складається в основному з сахарози, абсолютно непотрібний і шкідливий для організму, вживати його в їжу сучасні лікарі взагалі не рекомендують.

Мед – це чиста глюкоза з вітамінами групи В, Е і К, каротином і фолієвою кислотою.

Це подарована бджолами солодкість, яка покращує здоров’я людини, якщо приймати її в помірних дозах.

А медова вода натщесерце – напій, який повертає сили.

Джерело

Все буде Україна