«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Нестерпні злюки: чоловіки під цими знаками Зодіаку винесуть вам мозок

Які ж чоловіки найбільш токсичні у відносинах за знаком Зодіаку?

Ворчунство - не найприємніша якість в чоловічому характері. Зірки можуть попередити від представників яких знаків Зодіаку чекати прояву шкідливості. Хто з них буде постійно суперечити, псувати настрій? Які ж чоловіки найшкідливіші у відносинах за знаком Зодіаку?

Скорпіон

Якщо вам не пощастить зустріти на своєму життєвому шляху чоловіка-Скорпіона, відразу запасайтеся антидепресантами. Його можна порівняти з дрімаючим до часу, але смертоносним вулканом. Поки Скорпіон стримує свої пристрасті, з ним ще можна спілкуватися. Але як тільки він дає волю неприборканому темпераменту, його оточенню залишається тільки поспівчувати. Ви ніколи не зможете вгадати його дії, і не знаєте, що від нього очікувати. Скорпіона проявляється в постійних причіпках, прагненні "підколоти" партнера, підірвати його впевненість в собі. Адже тоді буде легше маніпулювати людиною. Про злопам'ятність Скорпіона ходять легенди: він і через 10 років згадає, як ви одного разу забули порадіти його подарунку.

Близнюки

Зустріч із Близнюками гарантує вам запис на прийом до психотерапевта. Близнюки люблять сперечатися, заперечуючи очевидні факти з чистої впертості. Вперто відстоюють свою правоту, навіть знаючи, що помиляються. Не дозволяючи вставити слівце в власний нескінченний монолог, Близнюки примушують вас робити те, що не хочеться - слухати їх балаканину. Як тільки ви починаєте висловлювати свою думку, на них нападає раптовий напад глухоти. Вони скептичні, схильні до лихослів'я, люблять поширювати плітки. Уїдливість, лукавість, непослідовність - риси характеру Близнюків.

Діва

Педантичний чоловік-Діва легко організовує вам "винос мозку на носилках". Прискіпливий до дрібниць, він виводить з себе постійними нотаціями, повчаннями, бурчанням. Зовсім не переносить критики у свою адресу. У відповідь може обрушити на вас потік уїдливих зауважень, пригадавши всі ваші промахи за кілька років. Зате самі дуже люблять покритикувати. Чоловіки цього знака скупляться на емоції, на компліменти, на прояв любові. Чоловік-Діва ніколи і нічого не пустить на самоплив. Нервує, коли обставини або люди виходять з-під його контролю.

Овен

Упертий Овен вважає, що завжди правий, переконати його в цьому немає ніякої можливості. Навіть усвідомлюючи свої помилки, буде сперечатися до хрипоти просто з принципу. Ворчунство Овна проявляється в тому, що він любить суперечити, навіть якщо в глибині душі буде згоден з вами. На кожне ваше слово у нього знайдеться контраргумент. Овен - невиправний егоїст, який вважає себе центром Всесвіту. Якщо він ображений, всі навколо повинні страждати разом з ним. Любить поговорити про те, наскільки його недооцінюють. Не терпить конкуренції в боротьбі за славу, за гроші, за любов.

Джерело

Все буде Україна