«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Особливості відносин, коли чоловік старший

Про те, що любов може ощасливити своєю появою в будь-якому віці, відомо багатьом. Але досі пари, в яких жінка значно молодшою за чоловіка, викликають здивування і навіть здивування. Але чи так це погано, і чи є майбутнє у цих стосунків? Спробуємо розібратися.

Причини «нерівних відносин»

Поки родичі та інші заінтересовані особи продовжують «охати» і «ахати», ми спробуємо з'ясувати, чому дівчата віддають перевагу чоловікам старшого віку:

Дефіцит батьківської уваги. Трапляється, що дівчинка росте без батька або з якихось причин рідко його бачить, недоотримуючи любов і ласку. Намагаючись побудувати стосунки у дорослому віці, вона підсвідомо шукає людину, яка змогла б компенсувати все це.

Почуття захищеності. Жінка, незалежно від статусу і характеру, в якийсь момент хоче відчути себе слабкою, повністю довірившись чоловікові у багатьох питаннях і рішеннях. Молоді хлопці часто легковажні і несамостійні, а чоловіки старші можуть забезпечити необхідну безпеку.

Перспективність. Не секрет, що деяких жінок приваблюють зрілі чоловіки саме з матеріальної точки зору. Якщо це жінка, наприклад, 30 років, старший її чоловік зазвичай вже має хорошу роботу, займає непогану посаду і здатний забезпечити сім'ю. Звичайно, не варто рівняти всіх представників сильної статі під ідеал, але такі випадки зовсім не поодинокі.

Головні «козирі»

У чому ж криються основні переваги відносин, в яких існує чимала різниця у віці?

Мудрість. Це один з головних плюсів. Чоловіки у віці більш терплячі і досвідчені. Вони впевнено несуть відповідальність не тільки за себе, але й за партнера, а також прийняття рішення. До того ж, представники сильної половини людства, які відчувають любов до жінок молодше себе, готові допомагати ділом і порадами в будь-яких сферах життя – починаючи від кар'єри, закінчуючи веденням домашнього господарства.

Вірність. Здобувши другу половинку, таким чоловікам вже не потрібно доводити оточуючим, що вони ще повні сил і тримаються «на коні». Достатньо поглянути на молоду обраницю, і все відразу стане зрозуміло. Тому зради в цьому випадку справа досить рідкісне.

Міцний шлюб. Статистика свідчить, що кількість розлучень пар, в яких обоє приблизно однакового віку, набагато більше, ніж тих, в яких чоловік старший за свою обраницю. Ідеальна різниця – 10 років. Обранець в цьому віці вже спокійнішими і розважливими відноситься до примх другої половинки, і намагається вирішити проблеми і конфлікти не гучними сварками, а поступками і компромісами.

Діти. Знову звернемося до статистики. Вона говорить, що у випадку, коли в парі, де чоловік старший на 20 років, народжуються діти, то вони часто є більш розвиненими і розумними, ніж їх однолітки.

Чи є мінуси?

Але, незважаючи на велику кількість позитивних моментів, є в таких відносин і деякі недоліки:

Він і батьки. Часто батькам дівчини складно зрозуміти вибір своєї дитини і налагодити відносини з обранцем, який є їхнім ровесником.

Відпочинок. Часто різні інтереси стають причиною непорозумінь та образ. Адже молодим дівчатам, як правило, хочеться частіше виходити «у світ», а зрілий чоловік віддає перевагу більш розмірений дозвілля.

Друзі. З цим буває складніше всього. Для молодих чоловік старшого віку нудний, і в компанії обранця дівчина, як правило, теж відчуває себе «не в своїй тарілці». Якщо, звичайно, не вдасться прийти до якогось спільного рішення питання.

Колишній. Часто у старших чоловіків за плечима вже є досвід сімейного життя і діти, тому дівчині доведеться миритися з тим, що його час буде поділено між вами і ними.

«Перевиховання». Дорослі, досвідчені чоловіки вже сформувалися як особистості, тому «перекроїти» їх під себе навряд чи вийде. Доведеться звикнутися з звичками і поглядами.

Незважаючи на скептичний настрій тих, що оточують, величезна кількість подружніх пар з великою різницею у віці вперто доводять одну просту істину – любові покірні всі віки. І якщо життя подарувала супутника старше на 10-20 років, можливо, саме він і є ваша доля.

Джерело:poradumo

Все буде Україна