«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Поради невісткам, як мирно жити зі свекрухою

Головні поради - це доброзичливість і здатність йти на компроміс

Доброзичливість, здатність йти на компроміс і повага до всіх членів родини - головні властивості для встановлення миру і любові в кожній клітинці суспільства, інформує Ukr.Media.

Свекруха прискіпується

Розібратися, де кінчаються доброзичливі поради і починаються дрібні причіпки, невістці відразу дуже важко, вона не знає характеру матері чоловіка. До входження в сім'ю їх спілкування супроводжувалося доброзичливими посмішками та стримування негативних емоцій.

Правильне рішення

Невістці треба спокійно вислухати все, що каже свекруха. Не йти на конфлікт, навіть якщо присутня відверта провокація.

Свекруха дистанціюється

Молода жінка, що опинилася в новій сім'ї і при цьому в іншому місті, може почати шукати в матері коханого риси своєї мами. Якщо відносини у власній родині не складалися, свекруха стане мішенню для роздратування. Якщо навпаки, невістка жила в любові й ласці, то вона буде намагатися наблизитися до свекрухи і зробити її «другою мамою».

Правильне рішення

У будь-якому випадку чужа дівчина не стане рідною дочкою для матері чоловіка. Можна зберігати хороші взаємини, розуміючи роль кожного у новій родині.

Свекруха й онуки

Наприклад, на думку молодої мами, виховання дітей буде більш плідним, якщо робити це самим. Ніхто не забороняє встановлювати в сім'ї свої правила, але спілкування онуків і бабусі не повинно залежати від стосунків між невісткою та свекрухою.

Правильне рішення

Не варто займатися спекуляцією онуками. Коректно пояснити причину для обмеження спілкування - найкращий варіант для збереження хиткого світу.

Свекруха ревнує

Найпоширеніша причина конфлікту між двома жінками, яких об'єднує чоловік однієї і син іншої - це ревнощі. Ще вчора доросла дитина бігла до мами за порадою, а сьогодні для нього головна жінка - дружина, з нею він хоче виховувати дітей і насолоджуватися життям. Свекрусі, яка б мудра вона не була, важко змиритися з її новою роллю.

Правильне рішення

Найкращий перевірений досвідченими дружинами варіант - відпускати коханого до матері одного, вони чудово проведуть час за чаюванням і спогадами про його дитинство.

Свекруха радить

Часто мама чоловіка не може втриматися від порад. Вони стосуються всього: як приготувати улюблену страву синочку, куди витратити його премію, з ким спілкуватися і так до нескінченності.

Правильне рішення

Залежно від вектора її відносин з сином можна обрати тактику замовчування, тобто в усьому погоджуватися, а робити, як хочеться, або поставити всі крапки над «i» і припинити суперечки щодо того чи іншого питання.

Свекруха і син

Чоловікові важко вибирати між двома коханими жінками, кожна з них важлива для нього і відіграє свою роль, у кожного своє призначення.

Правильне рішення

Категорично заборонено робити з чоловіка рефері, скаржитись на свекруху і говорити про неї неприємні речі.

Свекруха скаржиться

Мама чоловіка - теж жінка, зі своїми слабкостями і переживаннями. Вона завжди бажає щастя сім'ї обожнюваного сина. Можливо, вона схильна перебільшувати чесноти дитяти і вважати, що він гідний більшого. Це змушує її акцентувати його увагу на недоліках невістки і підкреслювати їх при кожному зручному випадку. Контрдію допоможуть відновити стосунки і навіть змінити думку незадоволеної сторони.

Правильне рішення

Треба хвалити свекруха, адже вона виховала і віддала найкращого чоловіка на світі, вона прекрасна господиня, супербабуся і інше, інше, інше. Син обов'язково розповість матері все, що сказано мудрою невісткою, і мир буде відновлений.

Все буде Україна