«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Про що свідчать "мурашки" у затерплій частині тіла

Причиною неприємних поколювань у нозі, яку відсиділи, є тісний зв'язок мозку з нейронами, який рятує організм. Про це розповіла невролог Ольга Шемятовська. Вона зазначила, що будь-яка ділянка тіла люди перебуває під пильним наглядом мозку. А допомагають стежити за функціонуванням нейрони – нервові клітини.

Відростки нейронів утворюють нерви, які передають інформацію від усіх органів і частин тіла до мозку, а також передають команди від мозку.

Тож коли людина перебуває довго у незручному положенні, зокрема, перетиснувши ногу, зв'язок цієї ноги з мозком тимчасово втрачається, адже у такому положенні нерви і кровоносні судини, які приносять кисень, глюкозу та забезпечують існування всіх тканин ноги, стискаються. Мозок посилає сигнал:

"Гей, що там з ногою?". Але зі зв'язком проблеми. Нейрони думають: "Що з мозком, його не чути. Здається, нам не вистачає кисню. Паніка! Мозок:

"Перешкоди зв'язку, але, здається, нозі чогось не вистачає. Нога, німій!" – пояснює невролог ситуацію. Ось на цьому етапі людина і відчуває дискомфорт, "мурашки" у нозі змушують її змінити положення. Після цього кровообіг відновлюється, а мозок знову налагоджує зв'язок з периферійними нейронами, і "мурашки" зникають.

Тож коли людина перебуває довго у незручному положенні, зокрема, перетиснувши ногу, зв'язок цієї ноги з мозком тимчасово втрачається, адже у такому положенні нерви і кровоносні судини, які приносять кисень, глюкозу та забезпечують існування всіх тканин ноги, стискаються. Мозок посилає сигнал: "Гей, що там з ногою?". Але зі зв'язком проблеми. Нейрони думають

: "Що з мозком, його не чути. Здається, нам не вистачає кисню. Паніка! Мозок: "Перешкоди зв'язку, але, здається, нозі чогось не вистачає. Нога, німій!" – пояснює невролог ситуацію.

Ось на цьому етапі людина і відчуває дискомфорт, "мурашки" у нозі змушують її змінити положення. Після цього кровообіг відновлюється, а мозок знову налагоджує зв'язок з периферійними нейронами, і "мурашки" зникають. "Мурашки" у нозі виникають через незручне положення

Все буде Україна