«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Різдвяний віночок своїми руками: 5 простих кроків

На свята іноді хочеться зробити щось своє, затишне та унікальне. Чи просто не можемо знайти у крамницях те, що дійсно подобається, і тому вирішуємо зробити власноруч.

 

Іноді це не так складно, як може здаватись. Наприклад, для створення новорічного віночка потрібно зробити лише 5 простих кроків. Їх показує Homes&Property.

Що нам потрібно: гілочки ялиці чи листя падуба; котушка дроту товщиною 0.56 мм; обгорткова стрічка; секатор; шишки, палички кориці, шипшина для прикрас, та будь-що, що ви хочете додати.

1. Підготуйте декор для плетіння Заберіть з гілочок зайве, що їх можна було зручно зв’язувати з іншими і кріпити прикраси. Лише не перестарайтесь, щоб гілочки "лисими" не стали.

2. Починаємо плести віночок Флористичним дротом в одній руці обмотайте його вільний кінець навколо стовбура трохи нижче рівня листя. І починайте додавати додаткові пучки донизу, обертаючи так, щоб утворювалася гірлянда.

3. Не забувайте про декор Не забувайте додавати на основу гілочки ягід, палички кориці, стрічки чи будь-які інші прикраси за допомогою флористичного дроту, щоб гірлянда була яскравою.

4. Повторюйте попередню дію Продовжуйте додавати гілочки, ягоди та декорації доти, доки гірлянда стане достатньо довгою, аби зробити з неї потрібний вам віночок.

5. З'єднайте кінці З’єднайте кінці разом, наклавши їх один на одний, щоб не розв’язалися, і міцно закріпіть дротом. Якщо хочете, додайте ще деталей до уже готового віночка.

Джерело

Все буде Україна