«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Щасливі жінки не лаються матом!

У переповнений автобус заходить жінка.

Ніхто з чоловіків, які вже сидять, не хочуть поступатися місцем. Нарешті, один встає. Спостерігаючи за цією кумедною картиною, маленька дівчинка запитує у мами: “А чому це дядько поступився місцем?” – “Тому, що він чоловік!” Те, що відповіла дівчинка на цю фразу, змусило усіх присутніх чоловіків почервоніти: “А як же інші дядьки? Вони втомилися бути чоловіками?”

Я часто чую, що сучасні жінки перетворилися в озлоблених сук. Що вони перестали бути слабкими і ніжними, і стали корисливими і агресивними. Що справжню порядну жінку зустріти дуже важко, а залишилися одні лише баби. І ось що я хочу сказати у відповідь: у цій люті жінок винні чоловіки.

Якщо чоловіки забувають про те, що ми – жінки, тоді як же нам пам’ятати про це? Душа жінки подібна чарівній троянді. Будь-яка жінка дуже хоче бути трепетною, пахучою квіткою. Але часто дійсність змушує її відростити шипи, а змії ж не жало. Звісно, нам цього робити не дуже хочеться, але якщо не відростити – з`їдять.

Коли жінка йде по вулиці, ледве несучи на собі важкі сумки, а чоловік-сусід навіть не запропонує їй допомогти. Що відбувається тоді в її душі? Якщо ти пройшов повз, вважай, що ти виростив на троянді один додатковий шип. Вона сто разів подумає, перш ніж наступного разу влаштовувати веселе застілля. А ти скажеш – жінки розучилися готувати!

Коли ліфт ламається, а жінка одна тяне коляску на поверх, спостерігаючи за прохожими чоловіками, то чи захоче вона мати ще одну дитину? А потім ці ж чоловіки скажуть, що жінки більше не прагнуть мати дітей. А ця жінка вже вся обросла колючками.

Жінкам кажуть: будь ніжною, ввічливою, стрункою, жіночною … Та тільки як бути трояндою, якщо нікому прикрити від вітру? Як бути слабкою, якщо не можна розраховувати на допомогу? Для кого і з яких резервів бути красивою, якщо все навпіл?

У нашій культурній традиції є одна неприємна особливість. Наші чоловіки приділяють увагу тільки тим жінкам, яких вважають своїми, або тим, з ким хочуть переспати. Ви запросто можете поспостерігати за наступною сценою у транспорті: чоловік не поступається місцем жінці похилого віку, але різко схоплюється, коли входить довгонога блондинка. Знаки уваги наші жінки отримують тільки в якості залицяння або підкату перед сексом. А про звичайну пересічну жінку і мова не може йти.

Часто хлопчиків виховують зацикленими на собі егоїстами. Вони й уявити не можуть, навіщо їм витрачати свої зусилля на якусь чужу жінку. А я вам зараз поясню.

Коли ви відкриваєте перед нами двері, поступаєтеся місцем в транспорті, ви робите нас ніжнішими і добрішими. Троянда в нашій душі випускає прекрасний бутон з чудовим запахом. Коли ви ображаєте нас або байдуже проходите мимо, то та троянда нікуди не зникає, вона просто випускає наступний шип.

Щасливі жінки не кричать і не роблять підлості. Щасливі жінки не грубіянять і не лаються матом. Повірте, ваш світ стане набагато кращим, якщо зробити жінку щасливішою!

Будь ласка, хлопчики, чоловіки, не забувайте доглядати за своїми трояндами. Захищайте їх від вітру і життєвих негараздів. Бережіть усіх жінок, а не тільки тих, з ким хочете опинитися в ліжку. Не дозволяйте нам обростати шипами! Просто нагадайте нам про те, що ми – жінки. І ніколи не дозволяйте забувати це. А ми наповнимо цей світ пахощами і красою, і він стане трішки кращим.

За матеріалами

Все буде Україна