«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Що дата весілля розповість про вашу сім’ю. Та як вирахувати найкращу дату для весілля

Нумерологи стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі.

 

За допомогою точного розрахунку ви зможете дізнатися нові подробиці свого життя, скорегувати поведінку і досягти гармонії в родині.

Нумерологічні розрахунки є гарною підмогою в житті. З їх допомогою можна уникнути багатьох неприємностей, а також домогтися благополуччя і щастя в любові.

Нумерологи стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі. За допомогою точного розрахунку ви зможете дізнатися нові подробиці свого життя, скорегувати поведінку і досягти гармонії в родині. До того ж, цей розрахунок допоможе вибрати оптимальний час для одруження і стане гарантом міцних відносин. Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, то представлений розрахунок допоможе вам визначити слабкі сторони і разом з партнером виправити відносини.

Щоб отримати необхідну цифру, потрібно скласти всі числа в даті вашого весілля, продовжуючи складати до тих пір, поки не вийде однозначне число. Наприклад, дата вашого весілля 16.08.2010 = 1 + 6 + 0 + 8 + 2 + 0 + 1 + 0 = 18 = 1 + 8 = 9. Це число і буде вашим ключем до розгадки секретів сімейного благополуччя.

Також ви зможете розрахувати сприятливе число для вашого одруження. Для цього необхідно скласти цифри дати народження нареченої (наприклад, 11.05.1988 = 1 + 1 + 0 + 5 + 1 + 9 + 8 + 8 = 33 = 3 + 3 = 6) і нареченого (наприклад, 11.07.1986 = 1 + 1 + 0 + 7 + 1 + 9 + 8 + 6 = 33 = 3 + 3 = 6), потім скласти отримані цифри (6 + 6 = 12 = 3). Значить, третє число будь-якого місяця буде для вас вдалим днем, якщо ви вирішите узаконити свої стосунки.

Значення цифр
1. Одиниця обіцяє парі стабільний шлюб, проте в стосунках можуть бути розлади. Одиниця є числом лідерства, тому сімейні відносини необхідно починати з пошуків компромісів. У такій сім’ї половинки будуть прагнути «перетягнути ковдру» на себе, наполягати на своєму, що може викликати бурю обурення. Не намагайтеся поставити себе і свої бажання вище своєї половинки, щоб уникнути сварок. Якщо ви зможете ужитися, то з часом бурхливі стосунки стихнуть, і в родині настануть лад і гармонія. До того ж вібрації числа 1 допомагають подружжю підтримувати один одного в амбітних починаннях, разом розвивати бізнес і постійно підкидати партнеру нові цікаві ідеї. Такий союз, заснований на взаєморозумінні і поступках, обіцяє бути міцним і довговічним. Експерти рекомендують парам з таким числом весільної дати виключити з відносин нудьгу. Вона буде згубна для ваших відносин. Урізноманітніть своє дозвілля цікавими подорожами, активним проведенням часу, і ви зможете направити надлишок енергії в мирне русло.

2. Двійка допомагає парі зберегти любов з її трепетом і ніжними почуттями протягом багатьох років. Ця цифра відповідає за довіру і близькі партнерські відносини, романтичний настрій. Не забувайте балувати своїх половинок милими подарунками, проявляйте почуття і признавайтесь їм в любові, і ваші стосунки збережуть трепет першої зустрічі. Негативним фактором для такого шлюбу може стати підозра однієї з половинок в невірності партнера. Зберегти шлюб ви зможете, якщо періодично будете розлучатися на нетривалий час. Самотність допоможе урізноманітнити відносини і внести в них нотку суму, яка після зустрічі обернеться радістю і новими зізнаннями в щирих почуттях. Захистіть один одного від страждань і розчарувань, і ваш союз буде предметом для наслідування.

3. Число три вносить у відносини дисгармонію і занепокоєння. У таких союзах нерідкі егоїстичні нахили, коли половинки перестають взаємодіяти і починають власний шлях розвитку. Такі відносини є згубними, тому для збереження міцної сім’ї вам варто враховувати думку і бажання партнера. Трійка створює вібрації, які впливають на сприйняття рутинного життя. Нудьга і одноманітність можуть зруйнувати сім’ю. Зберегти гармонію ви зможете, якщо будете дбайливо ставитися до своїх половинкам і розділити порівну побутові справи. Також зберегти шлюб допоможуть часті подорожі і зміна обстановки, мінімалістичний дизайн інтер’єру і мінімум речей. Так ви зможете менше часу проводити за прибиранням, а у вільний час знайти заняття, яке вам обом принесе масу задоволення.

4. Союз людей, якими керує четвірка, не найнадійніший. Ця цифра відповідає за саморозвиток, тому інтереси партнерів поширюються лише на особисті досягнення і цілі. У такому шлюбі чоловік і жінка рідко прив’язані один до одного і часто сприймають другу половинку як перешкоду для особистого росту і розвитку. Наявність дітей також мало що змінює у відносинах, тому нумерологи радять зважити всі «за» і «проти», перш ніж укладати шлюб під впливом четвірки. Нерідко в таких сім’ях проблеми накопичуються роками, а потім вихлюпуються в великі сварки. Зберегти взаємини в уже сформованій сім’ї можна за допомогою уваги до свого партнера і старанності, спрямованого на досягнення взаєморозуміння. Вас можуть об’єднати спільні цілі, розвиток бізнесу або інші досягнення, до яких ви можете йти рука об руку, допомагаючи і підтримуючи партнера.

5. П’ятірка відповідає за нові емоції, враження і захоплення. Шлюб людей, об’єднаних цією цифрою, обіцяє бути стійким і цікавими. Їх оточує безліч знайомих, а спільні інтереси або хобі допомагають впоратися з побутовими проблемами. Подружжя зможуть добитися великих висот в діловому терені, підтримуючи починання один одного. Енергетика п’ятірки дозволяє партнерам буквально світитися енергією і направляти її в будь-яке русло. Як правило, в таких сім’ях завжди є місце сміху і прекрасному настрою, а діти в союзі народжуються під щасливою зіркою удачі і везіння. Однак , подружжю варто уважно ставитися до потреб один одного і дозволяти своїм половинкам час від часу перебувати на самоті.

6. Шістка є найгармонійнішою цифрою. Позитивні вібрації шістки дозволяють подружжю насолоджуватися товариством один одного і жити у взаєморозумінні і любові. Сім’ї, в яких подружжя приділяють увагу один одному, підтримують у всіх починаннях і не намагаються поставити себе вище, швидко стають на ноги і знаходять фінансову незалежність. Щоб сім’я протягом багатьох років залишалася міцною і гармонійною, подружжю необхідно пам’ятати і про домашній затишок – важливу частину щасливого життя.

7. Цифра сім нерідко викликає в людях бажання замкнутися і захистити себе від зовнішнього світу. У зв’язку з цим в парах, де одна з половинок не звикла довго обходитися без спілкування, швидко настає розлад. Однак, якщо обидва партнери звикли жити у вузькому колі сім’ї і не допускати до нього сторонніх, шлюб буде довгим і щасливим. Вібрації числа сім впливають на обох партнерів, тому вступати в шлюб під таким заступництвом слід людям, які світяться спокоєм і непохитністю, інакше імпульсивність одного з партнерів буде заподіювати масу незручностей парі.

8. Сімейним парам, які планують укласти шлюб під впливом вісімки, слід бути уважними і обережними. Справа в тому, що ця цифра об’єднує людей, націлених на кар’єрне зростання. Якщо один з партнерів потребує постійної уваги, а другий більшу частину часу буде присвячувати роботі, то сварки і конфлікти неминучі. Нумерологи називають вісімку числом трудоголіків, і якщо ви не відносите себе до них, то варто перенести дату весілля на інше число. На жаль, більшість шлюбів, укладених між партнерами з різними цілями в житті, руйнуються від вібрацій цього числа.

9. Дев’ятка є числом, що оберігає сімейні відносини. Якщо парі важливіша не кар’єра, а сім’я, то це число стане вашим талісманом щастя і благополуччя. Гармонійний союз, в якому подружжя знаходять задоволення в самовіддачі сім’ї, нічого не вимагаючи натомість, приречений на успіх і щастя. У таких союзах парі варто задуматися про кількох дітей, щоб дарувати їм свою любов і турботу.  Пише - inlviv.in.ua

Все буде Україна