«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Шкідливі звички у догляді за шкірою

Звички, про які варто забути, якщо хочете красиву та свіжу шкіру.

1. Умивання милом

Через те, що мило підсушує шкіру, багато хто вважає його панацеєю від рясного виділення шкірного сала. Мило справді сушить шкіру і прибирає жирний блиск, проте і порушує природний баланс шкіри, що провокує виділення ще більшої кількості підшкірного сала. Як результат - жирний блиск на обличчі і посилення проблеми акне.

2. Нанесення товстого шару макіяжу

Щоб замаскувати докучливі прищики багато жінок і дівчат починають їх замазувати тональним кремом. Проблему це не вирішує ні зовні, ні внутрішньо. Серйозні акне під шаром тонального крему ще більше запалюються і розносяться по обличчю. Для того, щоб якомога швидше прибрати прищі, необхідно максимально відмовитися від маскувальних засобів і зайнятися лікуванням під наглядом лікаря. Пам'ятайте про те, що макіяж необхідно ретельно змивати.

3. Непридатні засоби для догляду

Для жирної шкіри необхідно користуватися засобами, призначеними для жирної і проблемної шкіри. Використання косметичних продуктів для сухої шкіри погіршує стан обличчя і може спровокувати появу акне в більшій кількості. Також негативно впливає на стан шкіри і часте використання скрабів. Не варто думати, що надмірне очищення поліпшить ситуацію, щоб впоратися з проблемою необхідно відновити її природний баланс.

4. Видавлювання прищів

Видавлювання прищів провокує більшу їхню появу. Гній, який виходить з прища може потрапляти на здорові ділянки шкіри і заражати їх. До того ж, після видавлювання, прищ утворює відкриту ранку в яку з легкістю можуть проникнути мікроби і різні бактерії.

5. Лікування тільки зовнішніх ознак

Акне - це проблема перш за все внутрішня, а не зовнішня. Щоб повністю позбавитися від прищів необхідно лікувати організм від захворювань. Прищі можуть бути викликані неправильним харчуванням, проблемами в статевій сфері, гастритом або виразкою шлунка, захворюваннями щитовидки і т.д. Для встановлення правильного діагнозу зверніться до дієтолога, гастроентеролога та ендокринолога.

Джерело

Все буде Україна