«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Спалюючи мости: 5 знаків Зодіаку, які йдуть не озираючись

Не всім дається легко рішення піти. Ще складніше мабуть дається рішень не повернутися. І найчастіше нам буває складно утриматися від спокуси дати людині другий, третій … десятий шанс. А є люди, які якщо і йдуть, то йдуть назавжди, не озираючись, і не шкодуючи.

Овен

Представники цього сузір’я рідко тримаються за людей, які зачепили їх почуття і ніколи не тримаються за тих, хто їх зрадив. Для Овнів ніякі причини не зможуть стати виправданням подібного вчинку, так що він навіть не стане вислуховувати виправдання і приймати благання про прощення. Він просто викреслить людину з життя заради свого ж особистого блага.

Телець

Представники сузір’я Телець завжди ретельно зважують свої рішення, тому їм іноді доводиться витрачати багато часу на те, щоб зрозуміти, чи може людина отримати другий шанс чи ні. Але коли це рішення вже прийнято і воно не на користь цієї людини, то Телець вже без всяких коливань викреслює її з життя.

Скорпіон

Скорпіон неймовірно вибірковий в питанні друзів і їх у нього дуже небагато. Він віддає перевагу тим людям, яким може довірити власне життя. І щоб відвернутися від цієї людини, Скорпіону потрібні дуже вагомі причини. Так що якщо це сталося, то ймовірно ця людина і правда зробила щось недостойне.

Лев

Представники цього знаку Зодіаку схильні викреслювати людей зі свого життя не для того, щоб провчити людину. Цей знак товариський, йому подобається бути в центрі уваги, але любов до публічності ніколи не зможе переважити його самоповагу. Якщо ви спробували зачепити його гордість, навмисне чи ні — не так важливо, Лев навіть не стане ображатися. Він просто викреслить з пам’яті цей епізод, і заодно вас.

Козеріг

Коло спілкування Козерога зазвичай невелике, а дружнє коло ще менше. Для них важливо, щоб близькі люди не були до них байдужі. Представники цього сузір’я довго не можуть зважитися обірвати зв’язок, але якщо це трапляється, то це трапляється вже назавжди. Вони ніколи не відновлюють відносини, навіть якщо пройшли роки і все змінилося.

Джерело

Все буде Україна