«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Тепер подряпини на нових туфельках більше не проблема! Шкіряне взуття, сумки і навіть шкіряний диван привела в порядок.

Взуття і справді як новеньке!

Шкіряні вироби можуть прослужити вам не один рік, а комусь навіть десятки років, вся справа в правильному догляді. Від раптових подряпин на взутті, сумках, гаманцях, меблів ніхто не застрахований. Але якщо все ж через необережність з’явилися подряпини, скористайтеся деякими порадами, які допоможуть повернути виробу колишній вигляд. Є маса способів, завдяки яким, ваша взуття буде виглядати, як на вітрині магазинів.

Видалення надриву на шкірі

На голівку сірника або на зубочистку капніть лак або клей. Проблемну зону необхідно трохи відігнути і змастити. Потім притисніть рушником проклеєну частину і потримайте 3-4 хвилини, поки ви не помітите, що все щільно приклеїлося. Якщо подряпину досі видно, тоді налийте в неї суперклей. Підберіть фарбу, яка за кольором підходить вашого взуття, і нанесіть кілька разів її на пошкоджене місце. Краще використовувати акрилові фарби, вони протримаються на взутті тривалий час.

Видалення подряпин за допомогою воску

Позбутися від глибоких подряпин допоможе віск або парафін. Необхідно нагріти віск або парафін, а потім нанести на подряпину. Зачекайте кілька хвилин, віск повинен застигнути. Потім акуратно протріть м’якою тканиною (можна фланелевою), а потім можете нанести крем для взуття.

Видалення подряпин з лакованої шкіри

Необхідно приготувати мильний розчин і протерти ушкоджену поверхню лакованого взуття. Потім візьміть тканину і висушіть їй поверхню від мильного розчину. Потім підберіть відповідний лак для нігтів і нанесіть одним шаром на подряпину. Всі шкіряні вироби рано чи пізно зношуються, в тому числі і шкіряні меблі.

Видалення подряпин з шкіряних меблів – 1 спосіб

Візьміть оливкову олію, намочіть нею тканину і акуратно круговими рухами масажуйте проблемну ділянку. Трохи почекайте, масло має не тільки вбратися, а й висохнути. Коли меблі висохнуть, від подряпин не залишиться і сліду. Якщо цей спосіб не допоміг, тоді використовуйте наступний спосіб.

Видалення подряпин з шкіряних меблів – 2 спосіб

Спочатку на подряпину нанесіть олію. Візьміть бавовняну тканину і змочіть її водою, потім прикладіть до шкіряної поверхні меблів. Приготуйте праску, включивши її в розетку, вона повинна трохи нагрітися, а потім покладіть її на тканину. Тепло сприяє проникненню олії глибоко в шкіру, завдяки такому впливу, подряпина швидко зникне. Потім візьміть крем для взуття потрібного кольору і нанесіть на шкіряні меблі. Ватним диском або губкою видаліть зайвий крем ..

За матеріалами

Все буде Україна