«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Топ-5 фільмів в історії кіно, які навчать ніколи не здаватися

Це порція натхнення і той самий «чарівний стусан», які додаються за замовчуванням.

У кожного з нас бувають моменти, коли все валиться з рук: звільнення з роботи, розрив відносин, невпевненість у собі, банальні щоденні невдачі... В цей кризовий період ти можеш зробити дві речі: здатися і пожаліти себе, або зібратися, утерти сльози і довести всьому світу, чого ти вартий насправді. А допомогти тобі в цьому може перегляд одного з нижчезазначених фільмів, інформує Ukr.Media.

У гонитві за щастям

Герой Уїлл Сміт котиться під укіс: його робота не приносить грошей, борги ростуть, маленький син потребує уваги та забезпечення, дружина, не витримавши цього, кидає їх. Тепер перед батьком-одинаком стоїть завдання: зробити неможливе, освоїти нову професію і таки домогтися того, про що завжди мріяв - успіху, добробуту і, головне, щастя! І знаєш, що? Він таки це зробить, незважаючи ні на що! До речі, компанію Уїллу у «Гонитві за щастям» склав його син ще маленький Джейден - можливо, саме тому відносини сина і батька на екрані вийшли такими зворушливими і справжніми.

Втеча з Шоушенка

Цей фільм, з Морганом Фріменом в головній ролі, по праву вважається класикою голлівудського кінематографа і справжнім кіношедевром. Герої знають, що, по суті, у них немає майбутнього, що життя - приречене, але при цьому примудряються зберегти віру в краще в людях. Під час перегляду ти будеш і плакати, і сміятися, але в кінці кінців зрозумієш -опускати руки не можна ніколи, ні за яких обставин!

Достукатися до небес

Тіль Швайгер прекрасний. Але це далеко не єдиний аргумент, щоб переглянути цю картину. Якщо порівнювати з попередньою стрічкою, то в житті героїв цієї картини все ще сумніше - вони невиліковно хворі і усвідомлюють, що жити їм залишилося недовго. Тим не менш, вони проживають цей нетривалий термін так, як більшість з нас не проживає все життя - виконують свої мрії, ризикують, плюють на думку оточуючих. Якщо ти думаєш, що у тебе все погано і ніщо не радує - вмикай «Достукатися до небес» прямо зараз, він допоможе тобі навчитися цінувати і смакувати кожним моментом!

Маленька міс Щастя

Ця чарівна дівчинка у виконанні Ебігейл Бреслін ставить перед собою чітку мету і ніщо (відсутність даних, талантів і іншого, і ніхто (дивні і дуже різношерсті родичі) не зможуть їй у цьому перешкодити. Окей, можливо, перемога в конкурсі краси їй не дістанеться, але це ні на мить не похитне її впевненості у своїй унікальності. Дивлячись на свій круглий животик в дзеркало, диво-дівчинка в окулярах вимовляє: «Yup, still fabulous» («Мда, я як і раніше неперевершена») і ми всерйоз вважаємо, що цю фразу варто зробити своєю щоденною мантрою!

Життя в рожевому кольорі

Історія жінки-легенди, Едіт Піаф, чию роль зіграла настільки ж неперевершена Маріон Котійяр. Талановита, тендітна, але неймовірно сильна героїня бореться за своє місце під сонцем кожен божий день і...виграє навіть у тих випадках, коли, здавалося б, результат вирішений наперед. Цей фільм про силу духу - якщо ти не зрозуміла, саме вона і ніщо інше, вирішує, як людина проживе своє життя, яке, до речі, дається нам тільки раз.

Все буде Україна